Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köhögés ellen hagymatea és a...

Köhögés ellen hagymatea és a disznózsíros borogatás babánál?

Figyelt kérdés
Kilenc hónapos a kislányom és pár napja nagyon csúnyán, hurutosan köhög. Kíváncsi lennék, hogy hasonló korú kisbabánál alkalmazta -e már valaki a fent említett módszereket.
2009. nov. 27. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát régen bevált, lehet hogy most is beválna. De én jobbat mondok: Baby luuf balzsam, patikában kapható, természetes gyógynövényekből készült. Náthára, megfázásra, köhögésre. Ezzel is be kell kenni a kis hátát. Szerintem nagyon jó.

egyébként egy ismerősöm disznózsírral bekente a kislánya mellkasát mert köhögött, szerinte hatott, szerintem ugyanúgy köhögött. De most őszintén, kinek jó az ha tocsog a baba, te és a ruhája is zsírtól? Ettől függetlenül még lehet hatásos, de szerintem ma már vannak jobb módszerek is. :)

2009. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csinálta anyukám amikor kicsi voltam de fúúúj gusztustalan és undorító. Maradandó élményt okozott :( persze egy 9 hónapos még nem fog emlékezni rá, de komolyan bekennéd disznózsírral? Patikában kaphatók homeopátiás szerek erre, amik biztonsággal alkalmazhatók ilyen pici babáknál is! Szerintem érdeklődj mik a lehetőségek.
2009. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hagymatea nagyon jól bevált nekünk a köhögésre.

A disznózsírt nem próbáltam.

2009. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Homeopátiás készítményeket használok már évek óta nagy sikerrel (most is). E fenti két népi gyógymódról orostól hallottam csak a gyakorlatban nem találkoztam velük és kíváncsi voltam a tapasztalatokra. Köszönöm a választ mindenkinek.
2009. nov. 27. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

A disznózsíros bekenés a köhögés felszakítására nagyon jó,nem úgy kell,h bekened,aztán csurog a gyerekről,át kell kötni még tiszta ruhával,nem csorog ki alóla.Egyébként bármilyen zsíros krém jó helyette,mert piciknek nem igazán jó mentolos krém.

Ha már lehet mentolosat használni,irass a dokival mellkenőcsöt,ugyanaz mint a bolti,de a töredékébe kerül,mert a gyógyszertárban keverik.

Hagymateát sajnos az én gyerekeim nem isszák meg,úgyh Stodal szirupnál maradunk.

2009. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.
2009. nov. 28. 07:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!