Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszenek ezek a nevek?

Hogy tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Lány nevek: Lea, Alessa, Alexa

Fiú név: Alex


2013. dec. 28. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A Lea és az Alexa szép,az Alessa nem tetszik és az Alex sem!
2013. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Lea nagyon szép.Az tetszik az összes közül a legjobban.Az Alexet nem adnám a gyerekemnek,de nem rossz név.A többiről nem vélekedem,nem tetszenek valamiért.
2013. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A Lea az biztos, ha lányunk lesz. Valahogy rájöttem pár éve, hogy tetszik egy-egy főhősnő neve.

Első lányom neve Lara Fanni. A Fanni nagyon nagyon régen megvolt már. A Lara meg úgy jött, hogy nekem a Lora tetszett a farm ahol élünkből, a férjemnek viszont Lara Croft jött be:D Így a 2. névről ő dönött és úgy voltam vele, hogy egy betű különbség nem baj. Ma már el se tudnám képzelni, hogy Lora lehetett volna.

A Lea pedig a star wars-ból jött. Nagyon megtetszett a hercegnő neve, de mondta párom, hogy magyarosabb formában jöhet csak szóba (Nem magyarban élünk, az anyakönyvezhetőség nem lenne gond). A második néven vacillálunk. Valahogy egy ideje tetszik az Alex-Alexa páros, viszont páromnak Alessa jobban tetszik a silent hill-ből. Igazából nem tudom eldönteni, melyik tetszik jobban a Lea mellé. Lea lenne az első név. Lea Alessa vagy Lea Alexa lesz.

2013. dec. 28. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Lea Alexa ez nagyon jó!Kifejezetten tetszik!:-D
2013. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Lea Alexa jó, bár egy kicsit zavaró a sok a. Az Alessa nem tetszik.
2013. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, még egy szavazat a Lea Alexára. :)
2013. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lea, Alexa..nálunk Jázmin és Írisz vmint Marcell
2013. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!