Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám fogzik? Mikor...

4 hónapos babám fogzik? Mikor fog már kibújni neki?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hete jobban rágja az öklét, mint eddig, és nagyon nyáladzik, egész nap nyűgös!! Eddig mindig aludt hajnal 5ig, de mostanában éjfélkor kel és onnantól kezdve 3 óránként kel és eszik! Az evéssel nincs probléma, viszont a kanalas dolgokat mostanában nem fogadja el!! Mennyi idő még? Segítsetek!! Az innye már fehérlik!!

2014. jan. 6. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. Attól, hogy már fehér az ínye akár 1-1,5 hónap is lehet a kibújásig.
2014. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 hós kora óta csinálja ezt, időnként vadul rág bármit, ami a keze ügyébe kerül, néha/sokszor sír is miatta, a Dologel megnyugtatja, most elmúlt 6 hónapos, még mindig nem tört át...
2014. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én dentinoxal kenem, de nem tudom mennyire hat neki! És mostmár ílyen nyügi lesz, míg ki nem bújik neki? És akkor most haggyam egy darabig a hozzátáplálást? Még nem váltottam ki neki egy étkezést! De viszont azon is gondolkodtam, hogy már nem elég neki a tápszer és azért kel fel éjszaka! és nem a foga miatt?! Mert mikor eszik utánna általába vissza is alszik! 4és fél hónapos és majdnem 7 kiló!!!Bocsi a sok kérdésért de első baba és még fiatal is vagyok! Köszönöm mindenkinek a választ!
2014. jan. 6. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok minden a babádtól függ. Ha kihagyod a kanalazást attól nem lesz nyugodtabb. Egy kismama írt, hogy felváltva használja a dologélt és amit te. Neki orvos a férje. Próbáld ki. Egyébként tényleg változó, hogy mikor bújik ki a fogacskája. Addig nyűgös lesz. De hiába lesz nyugi jön a köv.fog :) Kitartás és próbáld ki mit fogad el és mit nem most a babád. Ne idegeskedj!
2014. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!