Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben hol tudok jó...

Debrecenben hol tudok jó minőségű cipőt venni az 1 évesemnek?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első cipője :)Nem tudom melyik márkát éri meg megvenni illetve ezt hol is kapok Debrecenben :S Légyszi aki tud segítsen :)
2014. jan. 6. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Fórumba van a Deichmann,én ott vettem neki az első cipőjét.Szintén 1 éves.

Mi Elefanten-t vettünk neki,nagyon jó.Nekünk bevált.

2014. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ja a link lemaradt,itt tudsz nézni neki. :)

2014. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyönyörűséges ***** válasza:
Ebesen is nagyon jo cipo bolt van, sokan jarnak oda, minden ismerosom elegedett volt. Erdemes.megfontolni, nemelyik cipo olcsobb mint debrecenben. En anni egy superfit kiscipot vettem. Teljesen megfelelt.
2014. jan. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy nagy kerdes volt nalunk, nem volt konnyu a dontes, picit tulfiloztuk, mert a ferjem orvos, es mindennek utanakutatott, ennek nyoman vettunk 3 part mindenfel hiper gyogyizebol - utalta oket a lanyom. Aztan gondoltunk egyet es kapott egy zara csizmat,ez mindegyiket veri, es remekul tart mindenhol. Bentre h&mes balettcipoje van, az isz szuper.
2014. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!