Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hó körüli babádnak mit...

15 hó körüli babádnak mit adsz vacsorára?

Figyelt kérdés
7kor eszik utána 8-9 között még 2 dl tejcsi lemegy. Na most ha valamilyen kenyeret adok neki azt csak immel-ámmal eszi és éhes marad, akkor nyűgös. Egyedül a tejpépből eszik egy jó adagot és akkor jól elvan. De ha állandóan tejpépet adok neki az jó? Nem unja meg? Nektek mit eszik a babátok vacsira?
2014. jan. 6. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Este tejbedarát eszik, általában házitejből készültet, amennyit kíván, utána nem iszik tejet már. Néha változatosság kedvéért pudingot készítek és azt adom.
2014. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha már ismersz egy csomó féle ízt,Te nem unnád,ha mindig ugyanaz lenne a vacsorád? Én tuti,hogy nagyon,épp ezért kap mindig mást vacsira a kisfiam. Ma pl. vajas kiflit evett selyemsonkával és paradicsommal,tegnap májkrémes kenyeret sajttal,holnap szerintem tejbegrízt főzök.
2014. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tejbegrízt, vagy bundáskenyeret, sonkáskenyér, rántotta, főtt tojás kenyérrel, vagy ami ebédből marad. (pörkölt tésztával, rizseshús bármi)
2014. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Általában szendvics félét vagy ebédről maradt ételt eszik 5-6 körül, aztán 7-kor tápszert 250-et.
2014. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Második, hát épp ez az abármilyen kenyeret, kiflit zsömlét csak épphogy eszi. Ezért voltam kíváncsi még hátha van ezeken kívűl valami. De a puding és az ebédről megmaradt jó ötlet. Köszi mégegyszer.
2014. jan. 6. 20:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Sinemilt kap, imádja és utána elalvás előtt szopizik. 18 hónapos. Minden vitamin benne van, több mint egy 1/2 szelet kenyérben vagy ízfokozós sonkában, májkrémben.
2014. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vitamint nem csak Sinemillel lehet bejuttatni a szervezetbe :-)
2014. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tény, de egészségesebb, mint amiket itt leírtak.... a gyümölcsök és zöldségek vitamintartalmát hagyjuk, mert már nem a régi a mennyiség az almában stb, mi is esszük a Flavon lekvárt.
2014. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Istenem,ez a baj a mai emberekkel... Miből gondolod,hogy a mesterséges vitamin jobb? Oké,az tuti,hogy kárt nem okoz,de inkább adok többféle gyümölcsöt,minthogy egész életében a sinemilt kapja,mert van benne vitamin. Én nyáron is inkább kimegyek a kertembe és leszedem a saját szedrem,almám,eprem,ezt eszem és adom a gyereknek,nem tablettát és port... Ilyenkor télen zöldségestől vesszük és tuti biztos vagyok benne,hogy ez is tele van vitaminnal.
2014. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Tudod te mi az a Flavon lekvár?????

Agrármérnök vagy?

Gondolod a zöldséges nem a nagybanin veszi?

Ismered az eredetét?

Amúgy mi baja lenne attól, hogy Sunemilt kap vacsorára????? Anyatejes gyerek, egy korty tápszert nem kapott még....

2014. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!