Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok venni/csináltatni...

Hol tudok venni/csináltatni névre szóló kis köntöst (párnát, törölközöt) babának?

Figyelt kérdés
Ugy képzeltem el, hogy valamilyen aranyos mesefigurát a köntösre (pl.Micimackot) és mellé irni a baba nevét. Hol tudok ilyet csináltatni?
2009. nov. 30. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb plázában van ilyen lehetőség.

Ha vidéki vagy (mint én), neten keresztül is tudsz ilyet intézni. Vagy pl. nálunk a piacon szokott lenni "neves" törölközős, még nem próbáltam, de szerintem vele is meg lehet beszélni. Viszed a kiválasztott köntöst/törölközőt, ők meg hamar megcsinálják. Gondolom némi felárral. Semmi más nem kell nekik hozzá, csak egy speckó hímzőgép vagy mi az, amit számítógép vezérel. Bármilyen mintát pillanatok alatt ráhímez az adott anyagra. Biztos láttál már ilyet, nekem nagyon tetszett.

Én mintás párnát netről rendeltem, a postaktg lehet picit borsos, de szép árut kaptunk.

2009. nov. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!!!!
2009. nov. 30. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!