Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelt már valaki interneten,...

Rendelt már valaki interneten, online babaülést?

Figyelt kérdés
Merjek neten rendelni? Sima, nem isofixes, tehát sok technikai segítséget nem igényel. Be fogom tudni kötni? vagy muszáj valami segítség?
2009. nov. 30. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ne rendelj.Csakis olyan vegyél meg,amit megnézhetsz,betehetsz az autódba.Én rendeltem egy CAM-ot,ami elvileg ugye nagyon jó márka,jó drága is volt,de utáljuk.Amit negyed annyiért vettünk Brendonba a másik gyereknek Brevit,az sokkal szuperabb.És nem is küldhetem vissza,mert semmi baja,csak épen marha kényelmetlen,nem lehet benne aludni.Lutri az online rendelés,többet sosem kockáztatnám meg.
2009. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én rendeltem, most várom. Britax Prince ülést, a honlapon utánanéztem, hogy betehető-e a kocsiba. inkább rendelek így netről 25ért egy Britax (Römer) ülést Angliából, mint itthon ugyanennyiért megvegyek egy szutykot. Te milyen ülést választottál? Hátha utána lehet nézni, hogy megy-e a kocsitokba.
2009. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. nov. 30. 09:19
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem valahol mindenkeppen probald ki (legalabb a gyereket tedd bele), felteve ha lehet kapni valahol a kozeletekben. es ha talasz a neten olcsobbat akkor rendelj batran!
2009. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Giordani MYTHOS 0-18kg autós ülést néztem ki.....

Kicsit persze félek, hogy hogy kötöm be, stb..... jó lesz e a babának, csak mert elég nagy....már 9 kg pedig még nincs 6 hónapos :( Ezért kell új ülés...

2009. nov. 30. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
második vagyok. a giordanival amúgy sem árt vigyázni, nekem a babakocsim ilyen, meg a hordozóm, és szerintem szűk a hordozó is és a sportrésze a babakocsinak, szóval itt az is kérdés, hogy meddig lesz vajon jó a babádnak. én el is adom a babakocsit. nekem szerencsém van, mert már 8 hónapos múlt a babám és egyedül felül, ezért tudom már a 9-18-as ülésbe tenni, mindenképp jó úton indultál el, hogy egy fél évesnek 0-18 kilós ülés kell, de én a helyedben többet is megnéznék. ha ebbe az ülésbe szerettél bele, akkor viszont írj egy bababoltnak, kérdezz rá, hogy beköthető-e a kocsitokba, illetve hogy milyen széles az ülés, ebből tudsz következtetni, hogy kb. meddig lesz jó. nekik meg az a dolguk, hogy készségesen válaszoljanak, hiszen eladni akarnak. De én a külföldi oldalakat (e-bay) is átböngészném, mert máshol sokkal olcsóbbak az ülések.
2009. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! :)
2009. nov. 30. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Én innen rendeltem www.aprosagokboltja.hu Espiro Optimát teljesen jó!!!
2009. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!