Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez tápszer allergi...

Szerintetek ez tápszer allergia? = hetes kisfiamnak a fülénél, tokájánál és a tarkójánál kis piros pöttyök jelentek meg? Ez lehet a tápszertől?

Figyelt kérdés
Első naptól fogva a Nestlé Beba HA start plus-ot kapja,de csak kb. egy hete jelentek meg rajta,mi lehet ez?Lehet a melegtől is?
2014. jan. 7. 16:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elírtam 7 hetes a kisfiam!
2014. jan. 7. 16:52
 2/6 anonim ***** válasza:
kezdetektől fogva ezt kapja? hát akkor már megkellett volna szoknia, de lehetséges, de lehet akármitől, mosószer, öblítő, krém, vagy esetleg víruskiütés. Most skarlátvírus van, de ezt a pici babák nem szokták elkapni. Nem taknyos véletlenül?
2014. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet allergia, mi is így kezdtük és kiderült hogy laktózérzékeny a fiam, de lehet mosószer, öblítő (már aki használ, én nem) ruhaanyag (nálunk az egyik babatakaróban műszál volt), lehet kicsipte az izzadság a bőrét (ilyen nekünk is volt de csak a tokája alatt mert kicsit pufi) a melegkiütés inkább foltokban van és azokban vannak a kiütések legalább is nálunk ilyen volt
2014. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de nem mindegy! Egy = hetes kisfiú telejesen más, mint egy 7 hetes. Az osztályban amúgy ki a hetes?
2014. jan. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,ezt nem értem!!!
2014. jan. 27. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, csak vicc akart lenni, de látom, egyoldalú. Bocsi!!
2014. jan. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!