Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok cserelni a cumisuveg...

Szoktatok cserelni a cumisuvegen a cumit? Hogy csinaljam hogy 6 honapos babam hozzaszokjon? Boveben lent

Figyelt kérdés

Cserelni szeretnem neki de 6 honapos es meg mindig a 2. hasznalja.Pedig mar van 3 es 4-es cumi is az uvegehez de mind a kettobol omlik neki igy hamar jollakik utana pedig csak buggyan neki vissza.Mar eszik gyumi es zoldseget is.Azok tobbnyire mar nem jonnek neki vissza.Most azt peobalom hogy a 3-as cumit akkor teszem ra neki ha italkent kapja a tejet mondjuk az ebed melle.Amikor csak tejet iszik akkor visszateszem a 2-est.Vagy hagyjam mindig rajta a 3-ast aztan 3-4 napigosszebufizik mindent es mindenkit aztan hozzaszokik?Ti hogy csinalnatok?Mondjuk mikor en 27 evvel ezelett megszulettem nemhiszem hogy anyum nekem cserelgette.Megis itt vagyok.Tanacsok?

Amugy elvan a 2-essel csak neha szerintem mar turelmetlen hozza.


2009. nov. 30. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia mi 9-hónaposak vagyunk mi is a2-es méretet használjuk a többi nem jó neki mert dől belőle a tej.Szerintem ne foglalkozz vele mert lehet hogy eltelik fél év hogy nagyobb éretből tudja enni a tápit.
2009. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk Avent cumisüvegünk van, amihez lehet kapni olyan cumit, amin elforgatva más sebességgel "dől a lé". :-)

Mi kb. 6 hós korától használjuk. Sajnos nincs tejem, ezért sokat használjuk. Többnyire II-re fordítom, de van hogy III-on.


[link]

2009. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!