Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a homloklázm...

Mi a véleményetek a homloklázmérőről?

Figyelt kérdés
A sima digitális, nekünk nagyon lassú és már frásza van a nagy fiamnak is ha előveszem, mert sokat kell várni, a kicsinél , pedig csak a hónaljban tudom mérni mert a végbélbe nem engedi, mert kifeszíti magát és izeg mozog, szóval, lehetetlen, ezért gondoltunk a homloklázmérőre. A tapasztalatokra lennék kíváncsi és ha valamelyik bevált akkor a nevére. Köszi!
2014. jan. 11. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A miénk használhtatlan :(. A márkája Joycare, de egy kalap túrót nem ér.

Van ezen kívül egy fülhőmérőnk (ami nem volt olcsó), és kettő digitális sima hónaljban mérős, egyik sem ér semmit :(.

Sima hagyományossal mérem 10 percig, mert az legalább pontosan mér.

Nekem rossz tapasztalataim vannak mindegyikkel sajna.

Viszont a szülésnél a kórházban egy nagyon jó pofa lázmérővel mértek, úgy nézett ki kb. mint egy vonalkód leolvasó, és kb. egy méterről a homlokunkra irányította a nővérke, úgy mért vele :).

Azóta is sajnálom, hogy nem kérdeztem meg, hogy milyen minőségű és márkájú, de szerintem az valami elég drága dolog lehetett (de az is lehet, hogy ugyanannyit ér mint a többi).

2014. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Breuer fülhőmérőnk van. Szuper. Gyors és nagyon pontos.
2014. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es: Még nem láttam ilyet, de az alapján amit írsz az egy infra hőmérő lehet.

Gyorsan rákerestem, nem ilyesmi volt: [link] ?


Kérdésre válaszolva: nincs személyes tapasztalatom, de nem sok jót hallottam róla. viszont nekünk Beurer lázmérőnk van és szerintem villámgyors (10mp) és nem drága. [link]

2014. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 11. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Igen, valami hasonló lehetett, de nem így nézett ki. Gondolom ilyen elven működött az is.

De nem tudom, hogy csak jópofa volt, vagy pontosan is mért, csak azért gondolom, mert mégis csak kórházban használták, de tulajdonképpen lehet, hogy az sem jelent semmit.

2014. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvos a férjem, szerinte a homloklázmérő gyakorlatilag használhatatlan. Fülben jó mérni piciknek.
2014. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!