Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rávenni a 4...

Hogyan tudnám rávenni a 4 hónapos kisfiam, h háton fekve jatszon a szőnyegen vagy bárhol?

Figyelt kérdés
Ha lerakom hátra el van egy.kicsit,de utána elkezd nyígni. Hiába rakom körbe játékokkal. Amivel a bébihordozóban játszik háton fekve már nem köti le. Csak a hordozóban akár lenni. Hason alszik és már 7 hetesen áttudott fordulni hátra,de már azt se akarja csinálni.Ha nem marad meg háton, h fog megtanulni forogni? Mindig ülni szeretne ölben és mindenhol de neki még nem lehet:-S
2014. jan. 14. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Tedd hasra. Hason is tud játszani, majd megtanul magától átfordulni oda-vissza, és akkor nem fogja utálni.

Valószínűleg 7 hetesen még nem szándékosan csinálta.

Esetleg nézesd meg, hogy nem túl feszesek-e az izmai.

De valószínűleg nem lesz gond.

Az én gyerekeim ugyanezt csinálták csak fordítva, ők háton aludtak, és hason nem akartak lenni, amíg meg nem tanultak forogni.

Én nem erőltettem.

Megnézettem ortopéddel, hogy rendben vannak, és ennyi. Vártam. MÉg csak 4 hónapos, nem is kell hogy tudjon forogni.

Ülésbe viszont ne nagyon tedd még.

2014. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is ilyen, haton fekve kizart hogy megmaradjon, max a pihenoszekeben, igyhat o eleg hamar, a 4 honapos forduloja elotti napon kifejlesztette a hatrol hasra fordulas kepesseget, azota ha lerakom, es pislogok kettot, a gyerek mar hason, sot annyira belejott a mozgasfejlodesbe, hogy probalgatja a kuszast, neha sikerul is elorehaladnia. Es amugy csecsemokora ota hasonfekvos, ugy is alszik, sot ha valami nyigja volt, hasra raktam, es boldogsag volt. Ez van, mas babak meg a hasast utaljak :)
2014. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem feszes sehol sem szerencsére...pedig hiperaktív egyfolytában mozog keze lába.Többször fordult már át szóval tudja hogyan kell csak úgy látom,h lustul.De hason tartja magát szépen ill. ùszik,ha a talpa alá rakom a kezem akkor kúszik is :-D
2014. jan. 14. 21:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekunk még egy hét van 4 hóig úgy,h van remény :-D mindennap kicsit lerakom majd aztán hátha alakul. Annyi,h nem hagyom sírni :-)
2014. jan. 14. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!