Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pihenő széket vegyek?...

Milyen pihenő széket vegyek? és mikortol tehetem bele? és érdemes e magától hintázósat venni, hgy tudja addig is végezni a dolgom?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írod,hány hónapos a babád,de miért nem jó neki a kiságyában?Akkor is tudod mellette végezni a dolgodat.Ott legalább mozogni is tud.
2009. dec. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kiságy az alvás helye, nem a játéké. Mi így csináljuk, és nagyon jól megtanulta. Újszülött korában csak rövid időre volt a pihenőben, mostmár többre. Ha mozogni akar, ágyon, szőnyegen van. Akkor használjuk a pihenőt, ha mi eszünk, vagy takarítok. Lát bennünket, elmotyog a játékaival. Én nem hintázósat vetem, mert nem akartam, hogy egyfolytában hintázni akarjon később. Billegteti ő magát. Nekünk pierre cardin van, lehet fixálni a talpait, később etetni is lehet benne. Viszont az szerintem fontos, hogy több fokozatban legyen állítható.
2009. dec. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk fisher price van, de nem az "automata", hanem a hagyományos. Szerintem is fontos, hogy tudd állítani a dőlésszögét, mert akkor ha még egész pici a babád, akkor jobb neki ha minél jobban hátradőlhet benne. Mi 4 hónapos korában kaptuk, és van mikor egész jól el van benne, ha mi eszünk, akkor mindig abba rakjuk bele, meg ha csinálom a dolgomat viszem magammal benne, és ha lát jobban elvan. Úgyanúgy lehet rá akasztgatni játékokat, mint a babatornázóra (meg volt is hozzá játék). A kisfiam most fél éves.
2009. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekünk is sima fisher price van,csak rezgő funkció van rajta,de a fiam nagyon szereti.elég jól el van benne hosszú időig.van rajta játszóhíd,amin 3 játék lóg.hát most már játszik vele.hát mi ugy másfél hós korában kezdtük el használni.az elején nem volt el benn sokáig,de most már 1-1,5 órát vagy többet is kibír benne.

most elektromos hintát kap karácsonyra,remélem azt is fogja szeretni.

3 hós fius anyuka

2009. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!