Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiam egyik...

5 hónapos kisfiam egyik mellbimbója piros. Valaki tapasztalt már ilyet? Mitől lehet? Már tápszert kap.

Figyelt kérdés
Nem vinném orvoshoz,ha nem szükséges.Nehogy elkapja az influenzát.
2009. dec. 5. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk volt ilyen, a gabi fürdetőtől mint kiderült. Azóta csak gyógyszertárit használunk. A doki javaslatára sudocreammel kentem és elmúlt. (A kisfiam is tápszeres.)
2009. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!Én csak gyógyszertárit használok mióta megszületett.Csak az egyik olyan és mintha egy kicsit meg lenne duzzadva.

Hétfőn felhívom a védőnőt,hátha látatlanban tud valamit mondani rá.

Esetleg valaki aki találkozott már ilyennel???

2009. dec. 5. 09:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnep a kisfiam arcán piros foltok jelentek meg, elvittem a dokihoz, azt mondta, hogy ekcémás... Most drasztikus váltás történt, most minden babaápoló cuccunk gyógyszertári, és kaptunk gyógyszeres kenőcsöt. Mennünk kell még kivizsgálásra is, hogy mitől lehet... Teljesen padlón vagyok, remélem nektek nincs semmi baj, csak azért írtam le ezt, hogy szerintem feltétlenül menjetek dokihoz, ha nem múlik el!!!
2009. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, az első vagyok. Szerintem holnap hívd fel a dokit, és kérd meg, hogy jöjjön ki! Ez a legbiztosabb!
2009. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt a védőnő.A kamillás borogatást javasolta.
2009. dec. 8. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az én kisfiamnál is volt.BellaDonna nevű homeopátiás golyócskát adtam neki,és 2 nap alatt elmúlt.A lényeg,h nem szabad nyomkodni,piszkálni.
2009. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked ki ajánlotta ezt a golyót és milyen arányban?
2009. dec. 9. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!