Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem baj, hogy lassan 6...

Ugye nem baj, hogy lassan 6 hónapos babám nem mondja a baba, mama szótagokat? Bübüt viszont megállás nélkül nyomja

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Jó, hogy nem azt várod tőle, hogy egész mondatokban beszéljen...:(
2009. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ez a válasz nem volt hasznos... :(
2009. dec. 5. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kell még mondani nagyon korai lenne. majd másfél éves kora körül de minden baba más.
2009. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem? Mit vársz egy 6 hónapostól? Egyszerűen csak próbálgatja a hangját, nem értelmes szótagokat mond, ahhoz még el kell telnie egy kis időnek. Ha ez sem tetszik, pontozz le nyugodtan.
2009. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Az enyém 13 hós és még mindig csak a babánál és a mamánál tartunk. A babát akkor mondja, ha panaszkodik, a mamát meg akkor ha éhes. :-) Szóval még ezeket se tudatosan használja. Majd alakul ez, ne aggódj! Teljesen normális az, hogy most még gagyarászik. Az a lényeg, hogy próbálgassa a hangját. Ha ezt a bübüvel csinálja, akkor azzal.
2009. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2009. dec. 5. 20:58
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat
2009. dec. 5. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de ez hogy jön ide? Minden gyerek más, ők nem olvassák a tankönyvetm, hogy hány hónaposan mit kellene csinálniuk és a teljesítménycentrikus szülők mit várnak el tőlük. Ezek egyszerűen arra jók, hpogy lehet vele dicsekedni, a másik szülőt meg lehet paráztatni, hogyha az ő gyereke valamit később csinál, akkor biztos baj van vele. Ezért lesz baj, ha egy 6 hónapos nem bezsél értelmes szótagokban vagy az isolában diszlexiásnak és diszgráfiásnak minősítenek minden olyan gyereket, aki nem ír-olvas 2-3 hónap alatt.
2009. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó, egyáltalán nem vagyok teljesítménycentrikus, csak egy kérdés volt
2009. dec. 5. 21:03
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem hasznos? Én pont arra gondoltam , az első válasz milyen jó! Majd egy évesen mondja. Vagy amikor ő akarja. Most ő azt akarja mondani, hogy BÜBÖ! :) Te is azt mondod, amit akarsz. Miért mondana babát?


Vag yttól félsz, mindig így lesz :)

" Ünyü! Münnyünk a Böltba, Vügyünk a bübünek üdcsit!


Még senkit sem hallottam, aki ennél maradt volna :)

2009. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!