Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát ajánlanátok...

Milyen pelenkát ajánlanátok nagyobb gyereknek?

Figyelt kérdés
Idáig dm-est használtunk (1,2) és rossmannost (3,4,4+,5). A rossmannosból itt nem lehet 5+ost kapni és a 6os picit nagy rá, de egyébként sem vagyok olyan elégedett vele, mint eddig. Tele van pelenkabogyóval és sokszor átázik, gondolom mert picit nagy. A dmes 5+os kicsi rá, de a dereka nagy, így eléggé egymásra kell csatolnom a tépőzárakat. Gondolom a 6-os méretnek még bővebb a dereka. Melyik fajtát lenne érdemes kipróbálnunk? Csak olyat írjatok, amit nagyobb (sokat pisilő) gyerekre használtok, köszönöm.

2014. jan. 31. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pampers Active Baby. Mindennek megfelel, ami nálad problémát okoz. Rengeteg félét kipróbáltam már, nálam ez viszi a pálmát. És még nem is olyan drága, főleg, ha kupont használsz v figyeled az akciós ajánlatokat
2014. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jégtánc ***** válasza:
Libero
2014. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a liberoval vannak fenntartásaim. mikor még pici volt vettünk párszor és kifolyt belőle a pisi, igaz 1-2es méretek lehettek még. korábban is azt használtátok? és ezekből milyen nagy méretek vannak? tehát pl 6os van -e és az kb akkora mint a rossmannosból stb?
2014. jan. 31. 13:21
 4/11 Jégtánc ***** válasza:
Van belőle 6-os.Szoktam néha venni.Babydreamből 5- ös méretet használunk,a gazdaságos pelusból is.Sosem folyt ki semmi.A liberoból sem.Hány óránként cseréled? Én általában 3 óránként.Persze éjjel nem,de akkor nem is iszik annyit:)
2014. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sztem talán még gyakrabban is cserélem, mint 3óra. reggel sokat iszik meg akkor kakil, akkor biztos, hogy gyakrabban van cserélve.
2014. jan. 31. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:
a liberóbol sem folyik ki semmi, csak szerintem egyes típusai pl a slim fit nem olyan kényelmes. merev, mintha keményített papírból lenne és messze nem olyan jó nedvszívó, mint a pampers active baby. én is jóval sűrűbben cserélem, mint 3 óra. kb 1.5 óránként, kivéve, amikor alszik, de az én babám napközben sem alszik 2.5 óránál többet egyhuzamban, sőt
2014. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
napközben nem alszik*...
2014. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aldist.
2014. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az aldisból mekkora a legnagyobb méret? és mennyibe kerül?
2014. jan. 31. 15:31
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös a legnagyobb, de árat sajnos nem tudok. Arra emlékszem, hogy jó áron van. A minősége is tetszett, csak az én fiamnak kicsi volt.
2014. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!