Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok valami DRÁGA, de...

Ajánlanátok valami DRÁGA, de emellett hasznos játékot karácsonyra 14 hós fiúnak?

Figyelt kérdés

Apósom venné a kisfiamnak, akit gyűlölünk a férjemmel (az 1. szülinapját is elfelejtette...), és elhatároztuk, minden éveben megvetetjük vele az egyetlen unokájának azt, amit mi drágának tartunk. Neki nem számít az ára és ehhez szeretnénk hozzászoktatni. Tavaly karácsonyra 18e-ért multifunkciós pihenőszéket kértünk tőle és nagyon bevállt - a szék is (most hintázik vele), valamint egy szava sem volt az árára. Van néhány ötletem, de hátha írtok valami jobbat. :-)


Ne a hozzáállásommal kapcsolatban írjatok, hogy vajon miért lehetek ilyen szemét. Egy teljes honlap kevés lenne ahhoz, hogy leírjam a miért-jét, és sajnos megvan az okunk rá...


Köszönöm előre is!


2009. dec. 5. 22:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Fisher Price ugráló zebra. Drága és kitűnő ajándék, a lurkó meg hadd örüljön.
2009. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%
Inkább tetessétek be vele egy számlára, vagy biztosításba, és ha nagyobb lesz a gyerek, megkapja. Ennek semmi értelme, pazarlás.
2009. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%

hát vannak Fisher Price-nak nagyon jó készségfejlesztő játékai aminek az ára elég húzos...

pl az ugráló zebra az pont most lenne jó a fiadnak az ára 20 fölött van.

Vagy egy ugráló várat, ami komolyabb az is 20 fölött van,

esetleg itt egy link ez is jó játék

[link]


remélem tudtam segíteni

2009. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%
A jobb triciklik is húzós áron vannak,aminek fogantyúja van,de le lehet venni. Nekem tetszenek,de nem tudom a gyerekek hogy állnak hozzá,a lányom még pici.
2009. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%

Na, ezeket találtam:


37ezer:

[link]


És még vannak itt az oldalon tök jó dolgok:


[link]

2009. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
36%
Minek írtad le akkor ezt a kommentet, ha nem vagy kíváncsi a véleményekre? Szerintem sz*rházi vagy, ne is haragudj! Ha gyűlölsz valakit, ne fogadj el tőle semmit! De még a gyerekedet is erre neveled... klassz!
2009. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%

Végre valaki, aki megírta a tutit! (22:27)


KÖSZÖNÖM!!! :D


Képmutató sz*ralakok vagytok a férjeddel együtt, ha valakivel nem jössz ki, nem tetszik valami, akkor nem kell tőle ajándék sem!


Remélem a fiad tanulékony és ugyanezt csinálja majd veletek is pár év múlva (közben egy fórumon gúnyosan elmeséli majd, hogyan veri át minden évben a szemét szüleit.) :-P

2009. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
Én hintalovat javaslok. Én megértem a helyzeted, gondolom a nagypapi drága ajándékkal akarja letudni azt, amit egyébként nem tesz meg. A gyerek is meg ti is jól jártok.
2009. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%

Néhányan nagyon rendesek, hogy ismeretlenül is aggónak a gyermeked mentális egészségéért. Szerintem köszönd is meg nekik, hogy ilyen jófejek + hogy szembesítettek legbensőbb negatív tulajdonságoddal... Most már tudod a tutit:)))))

A 37 ezres bébitaxi egyébként tök jó, de Brendonban is érdemes szétnézni, illetve vaterán, teszveszen a keresőbe - a megfelelő kategóriánál szűrésként állítsd be az ár alsó határát !!

2009. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

Két utolsó!Irigykedtek,vagy mi a fene?Nem leba*szást kért,hanem segítséget.És baromira nincs jogotok ítélkezni,mivel halványlila fingotok sincs,h miért alakult így és mi van a háttérben.Szval psszt!

Kérdezőnek:a Brendonban van nagyon édes hinta kukac(zenél,a lábai csörögnek)kb.27000 ft.

2009. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!