Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinwk volt járókája, hány...

Akinwk volt járókája, hány hónapos korig használta?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos és elég sűrűn beleteszem. Nincs benne folyamatosan de 3-4× 10 percekre belerakom, ha olyan dolgom van, hogy nem tudok rá figyelni.
2014. febr. 7. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor már kapaszkodás nélkül járt én elraktam, előtte sem nagyon volt használva,csak abban segített, hogy tudta fogni a foggantyúkat és fel tudott húzószkodni, állni,közben harapdálta a szélét, majd ha kívül volt a 4 oldalrúdba kapaszkodott.Még 1 éves sem volt, el lett rakva,mivel már akkor stabilan járt.Én hagytam magában, még udvarra is kimentem kutyát etetni, nem csinált bajt,nézett az ajtó ablakán,kopogott a cicának.
2014. febr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 honapos koraig.
2014. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a kisfiad szeret ott lenni, nyugodtan tedd bele. Én is beletettem néha még a legnagyobb gyerekemet, amíg nem kezdett ellene tiltakozni. Most már teljesen gyerekbarát a lakás, a legkisebb 14 hónapos, több mint fél éve elraktuk a járókát. Ha nem tudok rájuk figyelni, akkor sem nagyon tudnak olyat csinálni, ami kárt tenne bennük. Neked is ideje lenne bababiztossá alakítani a lakást, mert néhány hónap, és a kisfiad ki fog tudni mászni a járókából.
2014. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!