Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcs centrifugával hogy...

Gyümölcs centrifugával hogy készítsek 11 hós fiamnak finom italokat? Almára, répára, céklára, sütőtökre gondoltam nagyon szereti a bébiitalokat, de ki szeretném használni a centrifugát.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát az almát úgy ahogy van. Viszont a zöldségeket nem tudom, mert azt nem lehet nyersen adni a babának. erre én is kíváncsi vagyok!
2009. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
répát lehet nyersen is a többit nem tudom, én is kiváncsi vagyok :)
2009. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Alma, répa, narancs, paradicsom mehet.De sütötököt nem tudom..
2009. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem lehet nyersen adni???

Egy 11 hónapos babáról beszél a kérdező, aki már szinte mindent ehet.

2009. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Répa A- vitaminja, zsírban oldódó. tegyél bele pár csepp olivát vagy vajat.
2009. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 11 hónapos fiamnak narancsot, mandarint és almát szoktam csinálni. Almát azért teszek bele, hogy ne legyen túl savanyú (a narancs elég savanykás magában). Ha leturmixoltad akkor fele-fele arányban higítsd neki babavízzel, mert kicsit erős lesz a gyomrának, nehogy savat csináljon.
2009. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13.34-es válaszolónak.A sütőtöket hogyan adod nyersen?És a céklát?Lehet vmit nem tudok.2 gyerekes anyuka
2009. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Céklát simán ki kell centfifugálni és kész a céklalé.
2009. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13:34-es vagyok.Nem vitát akartam indítani, csak nem értettem miért ne lehetne ezeket adni.Amúgy én lereszelem a céklát és a sütőtököt is , hagyom állni egy kicsit, míg levet ereszt és átnyomkodom szűrőn.Lehet nekem csak egy babám van és nem 2, de megtudtam oldani+sütőtököt termesztünk ezer éve:)
2009. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jólértem sütőtőkőt és a céklát nyersen?

én félnék odadni nyersen a picinek én sem enném meg az az igazság de, ahány ház annyi szókás....

2009. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!