Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítsam? Vettem a...

Hogyan tisztítsam? Vettem a babámnak Nüby FLIP-N-FUN plüss állatkát, aminek ilyen zörgős oldalai vannak /olyan, mint a zörgős könyv/, vannak rajta gumi talpcskák, meg mindenféle más-más anyag.

Figyelt kérdés

Ez van a cimkéjén..:"Tisztogassa semleges hatású szappannal,majd nedves ruhával törölje le. Ne tegye vízbe,vagy vízcsap alá! Hagyja megszáradni. Ne fehérítse."

Azt nem írtam,hogy sípol a feje a játéknak..


A kérdésem az lenne,hogy ti bemernétek rakni mosógépbe ennek tudatában,ami a leírásban van.?


Olyan hülye szaga van...Nem hiszem,hogy csak attól,hogy nedves ruhával letörölgetném,akkor eltűnne a szag...


Amúgy már letörölgettem,és játszik vele,csak hát ez a fura szag...:(


2009. dec. 10. 08:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Van valakinek ilyen játéka?

A tesco-ban vettem...

Nem tudom,hogy a játéknak ez-e a neve,amit leírtam,de ez van a plüssre ráhímezve...

2009. dec. 10. 08:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van valai ilyesmim, én kb hetente kimosom a gépben semmi baja. Ismerős a helyzet, a sok nyáltól büdi, meg foltos koszos, nekem van hogy 9 hónapos lánym kajálás közben még azt is kóstolgatja hozzá
2009. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszod!!


Na és neked is van benne sípolós bigyó? :)

Nem fog tönkremenni,ha kimosom?

Na és a csörgő-zörgő részek sem mennek tropára?

Ugyanúgy fog akkor majd zörögni neki?


Amúgy nagyon édes lehet a babád,miközben eszik,és néha azt is megcsócsálja....! :)

2009. dec. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!