Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lehtne már abbahgyni ezt...

Nem lehtne már abbahgyni ezt a népírtásos összeesküvéses elméletes ijesztgetést? H1N1-ELLENI OLTÁS! ha van olyan anyuka aki beoltatja a babáját, mert úgy látja jónak, tegye (én is közéjük tartozom,17hónapos a kisfiam), aki nem akarja ne oltassa.

Figyelt kérdés

de ezt a 10év múlva mindenki lebénúl , a nők meddők ,a férfiak impotensek lesznek,hagyjuk már!

ez nem lenne üzlet.gondolkodjatok már!ennél egyszerűbben ,olcsóbban lehetne megritkítani a lakosságot,ez ha mind igaz az államnak nagyon sok pénzébe fog kerülni, a kezelések...stb...

szóval fejezzük be ezt a témát.

köszi


2009. dec. 10. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek veled! A baj az, hogy ebben az országban minden politika. Undorító!
2009. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem meg mindenkinek meg lehet a saját véleménye, és ki is nyilváníthatja

ez a demokrácia

2009. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

de most komolyan kedves második válaszoló!jól esik a másikat "ijesztgetni"?

engem ugyan nem rémítenek meg ezek a kitalációk , de ismerek olyat aki már emiatt nem tud aludni, mert nemtudja mikor tenne jót,vagy rosszat.

2009. dec. 10. 15:48
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos sok ilyen bu.kó van,mit a 2.

Sajnos meg kell próbálni szelektálni az ilyen primitív emberek gondolatait.

Normális keretek közt mindenkinek lehet véleménye,de valóban sokan átestek a ló túloldalára.

Szerintem a sok "okos" már maga is elhiszi ezt a sok hülyeséget,amivel rémisztgetik egymást:))

2009. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha neked a demokrácia bunkó dolog, költözz pl Észak-Koreába
2009. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

azt kell elfogadni, hogy ezeknek a többsége nem poénból ijesztget, hanem meg van győződve azokról a dolgokról, amit ír

ugyanúgy jót akar a többieknek, mint akik nyugodtan ajánlják az oltást

2009. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nincs itt semmiféle összeesküvés. Különbözőek vagyunk, ezért másképp gondolkodunk. Mindenki döntse el maga, hogy beoltatja-e magát egy bizonyos vakcinával vagy sem. Az összeesküvés, amiről beszélsz, vagyis inkább a bizonytalanság tárgya, amit az embereken tapasztalni lehet, az a nem megfelelő kommunikáció. Egészségügyi területen dolgozom. A vakcina 80%-os védettséget biztosít. Erről mégsem szólnak a hírek. Ahogy arról sem, hogy a patikákban lassan elérhető lesz egy tabletta, egy olyan vírusölő szer, amely a H1N1 ellen is teljes mértékben hatásos, amit természetesen azért nem reklámoznak, mert a vakcinák még halomban állnak, és nem szeretnék hogy a gyógyszerből hiány legyen, mert ez viszont teljes mértékben hatásos, ha elkapod a betegséget. Ha megfelelően kommunikálnának velünk, és nem csak néhány elhintett port kapnánk a médiából, mindenki sokkal nyugodtabban tudná eldönteni, hogy beoltatja-e magát annak tudatában, hogy még így is van esély, hogy elkapja, viszont akkor is gyógyítható, vagy nem oltatja be magát, és ugyanúgy gyógyítható lesz gyógyszerrel mint a beoltott.
2009. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

erről a gyógyszerről én is hallottam a patikustól

ha jól emlékszem, uaz a neve, mint az oltóanyagnak?

2009. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tamiflu a tabletta neve
2009. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2009. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!