Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos baba ihat egy kis...

4 honapos baba ihat egy kis rizstejet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem hajlandó meginni a tápszert az elmúlt időszakban de múltkor kétségbeesésemben raktam bele neki egy kis rizs tejet. Mindet megitta!!! Azóta kísérletezek...Ha a anélkül kínálom akkor kikopi..Ha egy 30ml teszek bele akkor megissza!!

2014. febr. 24. 06:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Szerintem inkább próbáljatok ki másik tápszert.Lehet,h a mostani már nem ízlik neki.
2014. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy speciális tápszert iszunk. Nem tudunk csak úgy váltani.
2014. febr. 24. 07:09
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Mi is speciális tápszert iszunk (Pepti), utálta a kezdetektől, doki javaslatára egy nagyon pici cukrot ( én nádcukrot) teszek bele, azóta mind megeszi. Most kezdem majd csökkenteni a cukrot benne, fokozatosan szeretném elhagyni, remélem menni fog.
2014. febr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nagyon cukor ellenes vagyok a. Mi sem eszünk itthon cukrot. Csak xilit. De azt nem szabad babáknak.
2014. febr. 24. 08:09
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem se rakj bele cukrot, nincs rá szüksége a szervezetének, felesleges kalória. Ráadásul már egyből hozzászoktatod a cukros ételekhez.

Mivel 4 hónapos, mi lenne ha hozzátáplálnád? A rizs már mehet 4 hónapos kortól, de esetleg rakhatsz már egy kis őszibarackot is a tejbe. Ha mondjuk 1-2 teáskanál őszibarackot rakt a tejbe, attól még meg tudja inni cumisüvegből, mégis az íze teljesen már lesz.

2014. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Pregomint isztok?Mi is.lehet átmeneti sztrájk is.Én is próbálkoztam risztejjel, arra figyelj viszont, hogy szójalecitint és más szójaalapanyag ne legyen benne.Mülleresben is van, egyedül a DM-sben nincs.Keresztallergia miatt, de gondolom tudod.
2014. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már próbáljuk hozzátáplalni. Egész jól eszik, de pl a tejpepeket sem eszi meg! ! Olyan mint aki bojkottalta a "tejes" dolgokat:-(
2014. febr. 24. 08:18
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen találtunk teljesen bio minden mentes ritstejet. Mi peptit iszunk.
2014. febr. 24. 08:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Már hetek óta csinálja. Teljesen kétségbe vagyok esve. Van egy 10 éves gyerekem vele nem volt ennyire kínszenvedés az eves !! Ráadásul majdnem 8kg ( nagy volt a születési súly is) és vashianytol tart a gyerekorvos. A védőnő sem tud mit csinálni. Minden 'alap' dolgot utal. Tápszer tejmentes pép, sima natúr gyümölcs csak úgy magába. Nem szereti az édes ízt.pl banán. Viszont a főzelék egész jól csúszik neki, de abból is csak az amiben nincs répa! Annyira utálja a répát hogy bármennyire kevés van benne azt kikopi. Az orvos javasolta az 5 hos bébi ételeket amikben van egy pici hús a vas miatt. Na azt már enné!!! Tiszta rémalom ez az etetés:-(:-(:-(
2014. febr. 24. 08:25
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Még nagyon korai hogy tápszeren vagy anyatejen kívül bármit kapjon. De mivel csakis így eszi meg a tápszert, nincs más választásod.

Van aki sajnos már ennyi idősen hozzátáplál, ahhoz képest az a kis rizstej semmi. Cukrot tényleg jobb ha kerülöd!

2014. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!