Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki használ babaolajat?...

Mindenki használ babaolajat? Miért kell? HA nem száraz a bőre a babának akkor is kell?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem használtam, krémet sem. Nem száraz a bőre, pedig úszni is jártunk.
2009. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem használok, de a védőnő úgy mutatta, h fürdés előtt olajos vattával kell áttörölni a testét, különösen a redőket, aztán mehet a mosdatókrémes vízbe, ami igazából már csak egy bőrfrissítés. Én törlőkendővel törlöm át fürdés előtt a redőket, aztán irány víz, olajat meg max a masszázshoz használok.
2009. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam,pedig jócskán túlhordtam és száraz volt a bőre.Neogranormon baba testápolót(kék kupakos) használtam,1-2 hét alatt rendberakta a bőrét.Kórházban is az volt.
2009. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szia, nem hasznlunk, mert az olaj csak elvonja a nedvességet és ezért egy idő után mindig kellene használni.csak a fürdetőkrém, most h mászik a térde száraz, arra kap sudokrémet és minden oké.
2009. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem használok.

Reggel és este bekenem az arcát fürdetőkrémmel, a testét nem kenem semmivel, 9 hónapos

2009. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fotucsok ***** válasza:
szia, én fürdés előtt a hajlatokat bekenem (nyaka, hónalja, füle mögött, térdhajlat), hogy a víz kiperegjen fürdés után, még ha ki is van rendesen törölve. Valaki meg púderezi. Nincs tőle baja, bár azt hiszem, hogy a bőre szépségét leginkább a gyógyszertári fürdetőkrémnek köszönheti.
2009. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak a fejecskéjére használtam egy-két napig, amikor volt egy apró koszmófoltunk. Azt lehozta gyönyörűen.


Különben a testére én is csak testápolót használtam. Pár hónapos kora óta Niveázunk, szeretjük, nagyon jó.

De nem is száraz a kis bőre, pedig már 21 hónapos nagyfiú.

Ja, és mi is úszunk...

2009. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
soha nem használtam olajat,testápolót is csak masszáshoz nagyon szép a bőre 8 és fél hós
2009. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem. nekem arra mondták, hogy ha száraz a bőre, akkor fürdés előtt át kell törölgetni vele. egyszer próbáltuk, akkor apa alig bírta tartani, kicsúszkált szegény a kezéből.
2009. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11 nap tulhordas utan nagyon szaraz volt a bore, en kentem, meg a hajlatokat is, olyan jo illata lett tole, ezt a szokast mai napig megtartottuk, pedig mar 8 honapos. most mar csak rituale.
2009. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!