Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónap körüli babátokra...

9-10 hónap körüli babátokra adtok már cipőt?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet?
2014. febr. 27. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
mi Salust adtunk, doki és védőnő is ezt ajánlotta. De hallottam már, hogy sokan a vékony, hajlékony talpú cipőkre esküsznek
2014. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lcs ***** válasza:

babakocsiba gondolod, vagy otthon "togyogáshoz"? :)

mert babakocsiba elég a kocsicipő szerintem (általában puhatalpúak), otthon nekem csak tapadós vastagabb zokniban van, vagy a puhatalpú zoknimamuszban. de persze lehet kapni már ilyen pöttöm méretben rendes cipőcskét is, de nekünk a védőnő meg a doki is azt mondta, hogy jobb, ha otthon csak zokniban van :) de hát mint sok minden másról, erről is megoszlanak a vélemények :)

2014. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még nem (10 hós).

A dokink azt mondta, egyenlőre csak puha mamuszt adjak rá, és amikor már stabilan jár (1 éves kora körül), akkor ráérünk rendes cipőt venni neki.

Állítólag ha mezítláb van, akkor fejlődik legjobban a láb izma, ezért nem akarok túl korán sem cipőt adni rá (főleg itthonra).

2014. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elindult már? Ha nem akkor tul. képp mindegy milyen cipő csak kényelmes legyen neki, és ne fázzon a lába. Én kiscsizmát adtam rá, de csak ha kimentünk babakocsival, bent mezítláb volt. Ha már elindult akkor fontos a cipő, szépen támassza meg a bokáját és legyen hajlékony a talpa. Nekem többen a Siestát ajánlották.
2014. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én adok rá igaz nem egész nap abban van csak pár órát. már kapaszkodva gyorsan sétál bútorok mentén és néhol parketta van és járólap ez miatt adok rá. ha nincs rajta akkor egy vastagabb csúszás gátlós zokniban van. kiskorában utálta a cipőt így azért is adom rá hogy szokja.
2014. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!