Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van/volt olyan anyuka, akinek...

Van/volt olyan anyuka, akinek a babája 11hósan a forgáson kívül nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Voltunk már ortopédián is meg neurológusnál de nem találtak semmit.azt mondták,a gyerekorvossal együtt,h.ő ilyen lusta fajta majd beindul...de engem nagyon aggaszt már,h.nem mászik stb.
2014. febr. 28. 08:54
 1/2 lcs ***** válasza:
100%
Esetleg érdemes lenne elmenni vele gyógytornászhoz, ő tud olyan praktikákat, amivel tudnád otthon ösztönözni / tornáztatni, hogy beinduljon. nekem is kellett hordani a lányomat, mert csak 12hós kora körül kezdett "kommandózni" 4kézláb nem is akart mászni, és csak 15hónapos korában tanult meg rendesen járni. /most 4 éves, de nincs semmi mozgárkoordinációs baja, sőt...:))/
2014. febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes lenne elvinni gyerek gyógytornászhoz és babatornára, babaúszásra.

És esetleg próbáld otthon te is, hogy a közelébe teszel érdekes, zenélő játékokat, amiket nem ér el karnyújtásnyira, hanem mennie, másznia kell érte.

2014. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!