Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magas lábfejre milyen cipő...

Magas lábfejre milyen cipő lehet jó 17hós kislánynak?

Figyelt kérdés
Jelenleg mindenütt tépőzárast vettem, de már 25-s kellett, pedig nem ér benne végig a lába, de csak az ment rá.Gondolkodunk, hogy tavaszra csináltatunk ortopéd cipőt.Aki csináltatja, hogy működik?Egyébbként nincs baja a lábának és szalad mint a nyúl, már rég.

2014. febr. 28. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Superfit cipőket próbáltatok már? Nekünk az volt jó.
2014. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ASSO-t szoktam venni az én lányomnak, neki is magas a rüsztje, széles a lábfeje, de ezek a cipők pont ilyen lábra valók. Azt hiszem még a Falcont mondat az eladó, hogy az is jó ilyen lábacskára. Úgyhogy én ezt jó szívvel ajánlom, nagyon jó minőségű cipő egyébként is, nagyon strapabíró, bőr...és ortopéd orvosok szerint is egészséges!
2014. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Egyébként nekünk a superfit nem volt sajna jó fazon...

2014. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Salus cipőt készítenek rendelésre hosszú tépőzárral.
2014. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kiscipőben a DD Step, bakancsban, csizmában csak a Linea ment a lábára. Egyik sem olcsó sajnos :/
2014. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!