Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisgyermeketek...

Másfél éves kisgyermeketek szokott ilyeneket csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy mindig megfogja a kezem és húz, hogy síta(séta), ha épp nem tudok menni, hihetetlen hisztizik és ütöget, meg földhöz csapkodja magát. Ez is korral jár, majd kinövi?
2009. dec. 12. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 15 hónapos a kisfiam. Kb. másfél hónapja csinálja azt, hogy ha valami nem tetszik neki, állandóan veri a fejét vagy a földbe, vagy a falba, ajtóba, húzza a haját, és ha éppen a kezemben van és nem tetszik valami, akkor megüt. Elvileg ezek az első dackorszak tünetei, de én már kivagyok tőle, több helyen utánanézek, hogy mit lehetne csinálni annak érdekében, hogy ezeket abbahagyja. Szóval segiteni nem tudok, csak esetleg könnyebb neked is, ha tudod, hogy nem vagytok egyedül.
2009. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
korral jár. mert hát akaratosak a drágák... majd kinövik. én ilyenkor elmagyarázom, h mindjárt megyek, 1 perc, néha hatásos, néha nem:)
2009. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen akaratos, de ez már sokk. Megfog berángat a szobába és otthagy. Ennek meg mi értelme? Apja szerint börtönőr lesz belőle. Ha-ha:)Mert ha ki akarsz jönni, máris rángat vissza. Utána meg le se sz..r
2009. dec. 12. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sajátos viselkedés ebben a korban. Ne hagyd hogy az ő akarata érvényesüljön. A fiam is fetreng a földön de ráhagyom. Egy ideje próbálkozik, aztán mindig abba hagyja. Csinálj valami teljesen mást, amivel kizökkented ebből és abba fogja hagyni.
2009. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmét, kezdjetek el játszani. Vagy ha úgy gondolod, hogy olyanért hisztizik, ami nem fog menni, akkor egy kicsit hadd sírjon.
2009. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából próbálom elterelni a figyelmét, de ha épp krumplit pucolok vagy rakom be a ruhákat addig üvölt míg nem megyek. És ő nem csak kicsit üvölt, hanem az egész ház hallja. Már szóvá is tette egy nő, hogy mit művelek a gyerekkel. Pedig csak ráhagytam. Remélem hamar kinövi, mert itt nagy hassal rohangálni nem mindig megy sajnos, de igyekszem. Azért köszi:)
2009. dec. 12. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!