Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nehezen estetek teherbe,...

Ha nehezen estetek teherbe, hova fordultatok és mit szedtetek?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozunk a párommal (én 32, ő 35 éves) és már nagyon szeretnénk kisbabát! Pestre elutaztunk lombikbébi programra, de nem volt sikeres és rengeteg pénzt beleöltünk már! Policisztás petefészkem van és nagyon félek, hogy nem lehet gyerekem! Szeretnénk kisbabát, mit tehetnénk?

2014. márc. 1. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jött össze a Baba 3 évig,orvostól-orvosig jártam,aztán nagy nehezen kiderült a PCO-s és az inzulinrezisztencia.Ekkor írták fel a Meforal tablettát,amit 1 hónapig szedtem és a következő hónapban pozitívat teszteltem.Nyárra várjuk a Babyt :)
2014. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is évekig próbálkoztunk. Volt minden: dokitól dokiig, átfúvatás, hormonvizsgálatok tömkelege. Egyszer aztán rátaláltam a Varga-féle gyógygombákra.

Az rendbe tette az immunrendszeremet, aztán elmentem egy kis szabadságra és pihentem....... most 11 hónapos a lányom.

2014. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Csak ne idegeskedj, sikerülni fog.A PCOS mellett is rendben lesz minden.Van egy könyvem, amiben egy cikkben leírja egy doktornő, hpgy neki is PCOS-a volt, nem lehetett volna babája.Gyógynövény kivonatokat kezdett el fogyasztani és meglett a gyermekáldás.Ha érdekel szívesen beszkennelem és elküldöm emailben a cikket. Sok sikert!
2014. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Örömmel fogadok minden cikket! :)
2014. márc. 2. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!