Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babának szülinapjára?

Egy éves babának szülinapjára?

Figyelt kérdés
Barátnőm kisfiának lesz a szülinapja, amire megvagyunk hivva. Igazából nem vett szét a pénz, de szeretnék neki venni valamit. Tippek?

2014. márc. 2. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jók a készségfejlesztő játékok ebben a korban. Én a fisher price termékeire voksolok, vannak olcsóbbak és drágábbak is. Az én fiam sok ilyet kapott 1 évesen, sőt kismotrot is kapott, ha esetleg még nincs neki akkor vegyél azt, úgyis itt van a jó idő. Vagy valami szép, színes könyvet ami kimondottan 1 éveseknek való.
2014. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi kismotort vettünk a lányunknak.(korai volt) A készségfejlesztő játékok nagyon jók. Pl. formabedobó, montessori torony, vagy valami cuki fürdőjáték. Ha kisfiú lehet neki venni kisautót. Bármit vesztek úgyis hasznát veszik majd még ha később is, de biztos örülnek majd neki. :)
2014. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bébitaxi!
2014. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is most lesz egy éves a fiam és mi Bébitaxira gondoltunk! Szerintem az jó!És az árak is elfogadhatók!
2014. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő is kapott egy verdásat, de őt nem köti le. Pedig az én fiam is imádta
2014. máj. 10. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!