Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Golyópálya mekkora babáknak...

Golyópálya mekkora babáknak való? Másfél évesnek jó lenne?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekben nagyon kicsik a golyók, plusz a felépítésük nem kis térlátást igényel, még egy háromévesnek is kihívás, másfél éves nem tudom, mit kezd vele.

Ha ilyenre gondolsz

[link]

2014. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen típusú golyópálya már nagyszerű lehet neki.

A kisfiam most már ovis, nekünk ezek a játékok vannak meg, 1,5 évesen nagyon szerette, élvezte, örömmel dobálta bele a labdákat és ezek a játékok tényleg minőségiek, értelmesek, több évet is kiszolgálnak.


Itt vannak a linkek:

http://www.youtube.com/watch?v=coh95v7bg5E


Ez a Vtech vidámparkos golyópálya jó nagy méretű, kb. 2-3 kg, stabil játék és rengeteg mindent tud: zenél, villog, pörgethető, felül bedobható a labda, számokat, színeket, tárgyak nevét tanítja, zongorázni lehet az alsó billentyűkön, az óriáskerék anyaga hátul "csillog", alul ki lehet nyitni a labdatárolót és kiszedni a labdákat (az átmérőjük jó nagy, egy labdával tele van a pici tenyere, kb. 4-5 cm átmérőjűek, ezt lenyelni képtelenség)

Ezen a youtube videón elég jól bemutatják a működését.


Hasonló ez a golyópálya is, csak "erdei" témában, ezt is nagyon szerettük:

http://www.youtube.com/watch?v=_kHdaZlKx7Y


Illetve ami még megvan nekünk, az tk. egy "fordított golyópálya"

[link]

Ez visszafelé mozgatja a labdákat, tk. "kilövi", de nem kell tőle megijedni, mert nem durván- az elefánt ormányából a vízcsúzdán visszafelé pörögnek a labdák.


Illetve vonalvezetősnek, finommotorikus kézmozgás játékos fejlesztésére, megfigyelgetésre nagyon jók, érdekesek az ilyen típusú játékok:


[link]

pont ugyanez, illetve piramisos, tükrös stb. változat van nekünk- ilyeneket is szeretnek a 1,5 év körüli gyerekek.


Annyira jó, színes, hasznos, értelmes játékok ezek- kár, hogy már kinőttünk belőlük és mivel testvér nem lesz, így el kellene adni őket.

Minden jót.

2014. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Olyanokra gondoltam mint a màsodik vàlaszadô irt.Nagyon sokat segitettèl.Fisher price golyópàlyàra gondoltam egyèpkènt.Ma itt nàlunk a hasznàltboltba van 1200ft-èrt.Csak egy golyó van hozzà.Mivel lehet helyettesíteni a golyókat?Pl fisher price golyólabda jó lehet hozzà?
2014. márc. 7. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ahhoz azért FP golyó kell.

Mert bizonyos funkciók csak azzal indulnak el valószínűleg.

Ilyesmi golyókra gondolsz? (ezekkel is jó):


[link]


Keress ilyet, Magyarországon is kapható, mi is iott vettük őket, 6 db-os szett olyan 4 eFt körüli összeg volt.

(nálunk egy doboznyi volt, egy részét már elajándékoztuk, illetve kb. 400 Ft-ért eladtam)

2014. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kõszi!Igen arra gondoltam.Hàt sajnos mire visszaèrtünk a boltba màr nem volt meg.Nagyon elkeseredtem miadta.Màr elkèpzeltem ahogy jàtszik vele. :( De talàn husvètra veszünk egyet!
2014. márc. 8. 00:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!