Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódok a fiam kuki mérete...

Aggódok a fiam kuki mérete miatt 8 hónaposan mekkorának kell lennie? Mert többen jelezték hogy kicsi neki .

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 17:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

18-as vagyok

szerintem azok "betegek" akik lehurrogják a kérdezőt, akik nem tudják természetesen kezelni ezt a kérdést.

Ha a lába nem nőne, azzal is kellene foglalkozni, miért ne lenne fontos a kuki? Jó...ez most még korai, de a későbbiekben jó figyelni rá és igenis lehet tenni ellene.

Két fiam van, óriási különbséggel.

2014. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
És mit lehet tenni ellene? 8, azaz nyolc hónaposan???
2014. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%
#21 okoska, engem is érdekelne, hogy mit tudsz te, amit az orvostudomány nem ... vagyis mit lehet tenni ellene? (ja, négy fiam van)
2014. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
66%

Lehet tenni ellene???

És mit húzogatod neki hátha nagyobb lesz?

Ez nagyon durva már ne is haragudj!

2014. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Mint írtam, korai. Nem most lehet segíteni hanem kamaszkorban

Huzogatni...jesszus....

2014. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
80%

#25 áruld el már, hogy kamasz korban mit lehet segíteni egy pénisz méretén! ... miért kell hülyíteni a kérdezőt?


(még mindig négy fiús apaként kérdem, mert valamiről lemaradhattam)

2014. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

Valaha kérdeztél orvostól ilyet? Vagy mivel négy fiad született, ez feljogosít hogy idegeneket leokoskázz meg azt állítsd hülyít valakit??? Amúgy nem azt írtam, hogy kell mindenkinek noveszteni, csak hogy természetesen kell kezelni ezt a területet is.

Nem tudom mi lesz a gyógyszer, csak hogy meg kell várni amíg betölti a 12-t.

2014. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd szegényt más világban jár.....
2014. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
71%

#27 nem okoska, te nem azt írtad, hanem ezt: "Ha a lába nem nőne, azzal is kellene foglalkozni, miért ne lenne fontos a kuki? Jó...ez most még korai, de a későbbiekben jó figyelni rá és igenis lehet tenni ellene." - lefordítsam neked? : szerinted igenis lehet tenni az ellen, ha nem megfelelő a méret


tehát változatlanul várom azt a megoldásod amiről eddig az orvostudomány lemaradt

2014. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!