Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik sajátmárkás...

Nektek melyik sajátmárkás pelus vált be a legjobban? DM, Rossmann, Müller? Melyik milyen árban van most, mindenféle kupon nélkül?

Figyelt kérdés

Dm-ben nem vásárolok annyit, hogy ki tudjam váltani mindig a kuponfüzetet, kb 2 havonta tudnám csak olcsóbban venni a pelust.

Rossmann babaprogramjáról valaki esetleg?

Még a müller van a közelben, a három közül választanék.

És ti vettetek 2-5 kg-ig jó pelust, vagy vehetem rögtön a 3-6osat.

Első lányom kicsi volt(2720 gr), ezért nem tudom ilyen méretet vegyek a második (kisfiú) babánknak?

Köszi


2014. márc. 11. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekünk dm- ből csak a bugyipelenka vált be. Más sajatmárkás nem. Nálunk a dada vált be nagyon.
2014. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Müllerest most vettünk nekünk 4es kell abból 1590 volt a kb 40 db-os.Rosmannos jó abból 2000 körül van 4es 40 db-os.Nagyobb kiszerelést egyikből sem találtam.Mülleres eddig jobban tetszik a rosmannosnál,viszont rosmannos babaártya jó,nekem is van mindig sok a kedvezmény babadolgokra.dm-est nem próbáltam.Én nappalra adok cak más márkát,amúgy éjjel és utazáshoz pamperst adok.Nekem fiam van.
2014. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 2 kg s volt nekem is lányom most fiam 4 kg os de vettem egy csomag 2-5 kgost
2014. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most olvasgatok a neten, mindenki írja, hogy jó a mülleres. Lehet kipróbáljuk, közel is van, majd bemegyek és szétnézek.
2014. márc. 11. 09:32
 5/18 anonim ***** válasza:

a mülleres jó, a dm-es nekünk annyira nem vált be (nagyon megdagad a pelus, ha pisis lesz - nem tudom, hogy írjam máshogy -, és annyira szétfeszíti a fiam lábait, hogy kényelmetlen volt neki)

nekünk volt 2-5 kg-ig pelusunk, mert a következő túl nagy volt. 3400 g-mal született a babám

2014. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 lyna82 ***** válasza:
Szia nekünk a Penny Marketes Babytime pelenka nagyon bevált.Azt használom éjszakára is,semmi gond vele.A 3-asat használjuk,2399 Ft 56 darabos.Valamint a Pennys popsitörlőt 72db-os 275Ft
2014. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Penny nincs a közelben, azért írtam ezt a 3at mert ezek vannak közel(nincs autónk).

2014. márc. 11. 10:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekünk teljesen bevált a dm-es Babylove pelenka, nagyon szeretem. Mondjuk ha nincs kuponod, akkor kicsit drága, de kuponnal mindenképpen megéri, mert úgy a kisebb méreteknek 30-35 Ft között jön ki darabja, a nagyobbaknak (4-estől felfelé) pedig 40 Ft körül.
2014. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A Pennys, a dm-es és a Mülleres pelenka is nagyon jó nappalra szerintem, de a 3 közül a pennys a legjobb. Az árát pontosan nem tudom, meg a mérettől is függ, de jóval olcsóbb a a Pampersnél. Én azért csak nappalra használom ezeket, mert éjszaka sokat pisil a kisfiam, eddig a pampers active baby volt az egyetlen, amitől nem nedvesedett át reggelre a pizsije. (már végigalussza az éjszakát.)

Attól is függ, hogy mekkora lesz a babád, de szerintem a 2-5 kgost vedd meg először.

2014. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

A pennys is jó tényleg. Én a pelenkapont.hu veszem. De ha nincs kocsitok akkor pelenkaonline.hu . Ki is szállítanak és a nagy a választék. A "névtelen olcsó" pelusaik is jók.

2014. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!