Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos lányommal meg...

4 hónapos lányommal meg szeretném kóstoltatni a sütőtök-sárgarépa levet, ezek meghajthatják a hasát vagy fogják?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én gyermekemnek semmit nem okozott....de ez saját tapasztalat.Lehet,h más gyereknél kivált valamit.Először keveset adj neki,tényleg csak kóstolót,szoktasd hozzá a kis gyomrát.Szerintem akkor semmi baja nem lesz tőle.
2009. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 4 hónapos. És 2 hete már adok neki almát,öszibarackot, sütötököt és gyümölcs leleket. Eleinte nagyon keveset adtam , utánna fokozatosan növeltem az adagokat.A kislányom nagyon szereti. Mindig kitátja a száját mikor lenyelte a kaját,ezzel jelezve hogy még kér.

szerintem adhatsz neki , de fokozatosan szoktasd hozzá és ha nem izlik akkor akkor ne adj többet, probálkozz ujra 3 napmulva. Az első falatóknál azért a babák mindig huzzák a szájukat,az nem jelenti azt hogy nem szeretik,csak meg kell szokják az izét.

2009. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!