Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen második keresztnév...

Milyen második keresztnév illik a Lavínia névhez?

Figyelt kérdés

#név #baba #lány #lavínia
2014. márc. 24. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez már önmagában is elég különleges, nem bonyolítanám még jobban a gyerekem életét.
2014. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, mert én mindenképp ezt szeretném, de ha neki nem fog tetszeni, szeretnék valami egyszerűbbet is mellé.
2014. márc. 24. 19:05
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Hópihe.
2014. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a második név is legyen kicsit különlegesebb, de kevésbé, mint az első.:) Pl. Lavínia Odett. Szerintem szépen cseng együtt. Rövid nevet választanék mellé. Lavínia Léda. Ezek jutottak hirtelen eszembe.:)
2014. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Ha nem tetszik neki, megváltoztathatja. Semmi garancia nincs rá, hogy a másikat használná. Egy Lavínia Krisztina meg elég bután hangzik. Dönteni most kell, különleges legyen, vagy egyszerű. Én személy szerint kihagynám (a "Lavinát") és keresnék egy emészthetőbb nevet, amit nagyobb eséllyel el fog fogadni.
2014. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi nem a kérdésre válaszolok de tuti hogy mindenki LAVINÁNAK fogja hivni és ez nagyon fogja zavarni én biztos nem adnám ezt a nevet, ahogy megláttam a kérdést egyből lavinát olvastam újra meg kellett néznem hogy jól olvasom!!!
2014. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Vulkán
2014. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

egyetértek a 6os válaszolóval. én is lavinát olvastam és jót mosolyogtam egy két válaszadón is :)

tényleg nagy butaság lenne ez a név. Annyi szép lány név van. pl Olívia, vagy amit az egyik válaszoló írt... Odett, különleges, de szép. még ezt a nevet gondoljátok át, vagy legyen ez a második neve. A nővérem csinálta azt hogy a fiának a Kornél Angelus nevet adta, mindenki kornélnak hívja, de ott ékeskedik az a furcsa név is, nem zavar senkit, :)

2014. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Én is Lavinának olvastam, tudom nem az a kérdés h ez jó név e, de sztem ne toljatok ki szegénnyel egy egész életre. Annyi sok szép leány név van még, gondoljátok át inkább. [link]
2014. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Lavínia Milla

Lavínia Bella

Lavínia Csilla

Lavínia Leila

Lavínia Lina



Nekem tetszik a Lavínia, NAGYON SZÉP. De szép a Loretta, Olívia, Letícia, Lívia is. És miért baj az, ha majd egy-két barát Lavinázni fogja? Szerintem olyan vagány. Ha még a temperamentuma is olyan lesz hozzá, akkor igazán dögös név.

Én adnám a lányomnak. Ne hallgass azokra, akik lebeszélnek róla. A te gyereked, jogod van eldönteni mit adsz neki. És most lehet szokatlan név, de szerintem egy tündéri kislánynak ugyanolyan jól áll, mint egy érett nőnek. És sokféleképpen lehet becézni, ami nagyon fontos!!!

2014. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!