Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babátoknak kevesebb foga...

Ha babátoknak kevesebb foga bújik ki, mint kellene, elvinnétek fogorvoshoz? Vagy ráér majd a csontfogaknál? Gyerekorvos nem mondott semmit.

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 14:50
1 2
 1/13 Jégtánc ***** válasza:
Mennyi idős " babáról" van szó?
2014. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy kevesebb foga bújik ke mint kellene? Hány van neki és mennyi idős?
2014. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pontosabban felül kint van a 2 szemfoga, közötte kellene lennie 4 fogacskának elöl, de csak 3 van, és hely sincs többnek. Ha ki is jön a későbbiekben akkor hova fog? Vagy kevesebb foga lesz? És később mi lesz? Orvosnak mondtam, megnézte de nem mondott semmit.
2014. márc. 26. 14:53
 4/13 A kérdező kommentje:
Még nincs kint minden foga, tehát lehet hogy kijön neki, de akkor a kérdés az hogy hova? 10 hósan jött ki az első foga, ami az alső szemfog volt, majd a felső "elsők". Nem a nagykönyv szerint jönnek a fogai. 16 hónapos
2014. márc. 26. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem minden babánál jönnek egyformán a tejfogak. Legfeljebb akkor van értelme fogorvoshoz vinni, ha már rosszul kinőttek. Most még úgy sem tudna ő semmit mondani.
2014. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Jégtánc ***** válasza:
Még bármi lehet,felesleges már most dokihoz menni vele.
2014. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van, hogy még nem tudna mit mondani. Csak amiatt aggódok, hogy a meglévő fogai között nincs rés, teljesen egyben van, kicsit mintha el lenne csúszva az egyik oldalra, mert egy foggal kevesebb van a sorban. De ha az a metszőfog még kijönne, csak valamelyik fölé vagy alá tudna kibújni, mert a kintlévő fogak közé nem fér el.

Alul is érdekesen alakul, mert kint van a 2 alsó 2-es, és az elsők nincsenek. De ott legalább van hely közte.

2014. márc. 26. 15:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia. Az én 4 évesemnek is eggyel kevesebb a foga felül, neki már nem is fog kijönni, mert már a csontfogai nőnek. Nála csírahiány van. Voltunk fogorvosnál. Ha a csontfogaival nem lesz gond, akkor nem kell aggódni.
2014. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És ez mikor derül ki?
2014. márc. 26. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármilyen probléma vana tejfogakkal, nyugodtan el lehet vinni fogorvoshoz már a csonfogak kibújása előtt. Én három évesen vittem fogászatra, de nálunk szuvasodás volt a probléma, szépen betömték neki.
2014. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!