Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egészségügyi szempontból baj...

Egészségügyi szempontból baj ha 2 hós babám napközben az autósülésben alszik? Más gyereke aludt így, vagy mivel helyettesíthetném?

Figyelt kérdés
Ha lerakom vízszintesbe, max fél órát alszik, az autósülésbe átemelem és még alszik 2-3 órát. szerintem az anyaméhre emlékezteti, h úgy körbeöleli.
2014. márc. 31. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor hazaengedték a babákat (szinte mindenkit autóshordozóban vittek haza), mondta a gyerekorvos, hogy minél kevesebbet legyenek benne, napi maximum 1 órát, mert a gerincüknek az a legjobb, ha teljesen vízszintes felületen vannak. Egyébként ha a körbeölelés hiányzik a babádnak, akkor próbáld ki a bugyolálást, nálunk bevált.
2014. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesz jót, ha abban alszik. Próbáld meg tényleg bebugyolálni vagy pihenőszékbe tenni és azt megdönteni szinte vízszintesre.
2014. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom a bebugyolálós módszert.

Köszi!

2014. márc. 31. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:

polyáld be. Itt van pár tipp: http://www.youtube.com/watch?v=9J_2exbK8Zo

ha van mózeskosár a babakocsihoz akkor abba altasd az is jól körülveszi. Külföldön még mindig sok országban polyálnak pl USA. Nem tudom itthon miért szoktak le róla. nem kell külön pólyát venni, kis takaróval tökéletesen meg lehet oldani.

2014. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem egészséges hosszútávon benne ültetni a babát, az én lányom nem is szerette, egy idő után mindig feszengett benne.

A bebugyolálás tényleg nagyon jó ötlet, pici korában én is betekertem a lányomat takaróba, úgy nézett ki, mint egy kis tortillatekercs:) Jókat szunyókált ilyenkor.

2014. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak semmi "rosszra" rábeszélni (értsd: igaziból az a legjobb, ha a saját ágyában alszik, hogy később ne legyen gond az átszoktatással :)), de ha van pénzetek rá, akkor az adamo hintán is elgondolkodhattok. Az nem árt neki és ott méginkább olyan mint az anyaméhben, szépen körbeöleli és hatalmasakat tudnak benne szundítani a picúrok :)
2014. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat! kipróbálom az összes módszert, a hintának meg utánanézek :)
2014. ápr. 2. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!