Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatja az éjszakai...

Mi okozhatja az éjszakai ébredéseket/sírásokat 9 hós babámnál?

Figyelt kérdés

A kisfiam 1 hónapos kora óta végigalussza az éjszakákat, 3-4 hós kora óta este 9-től reggel kb. 7-ig alszik. 1 hónapja éjjelente sírva ébred általában 2-szer, de van olyan, hogy 4-szer is. 1 hónapja bújt ki az első foga, előtte néhány nappal kezdte az éjszakai bömbiket. Most viszont nem vagyok biztos benne, hogy a fogzás miatt lenne, mert nem nagyon látom, hogy bújna a következő.

Tapasztalt valaki ilyent a babájánál?


2009. dec. 18. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, én 8 hósan tapasztaltam - mint utólag kiderült egyszerre jött fölül 4 foga (1 hónapig szenvedtünk vele)
2009. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kisfiam a héten lesz egy éves. 9 hós volt, amikor éjszakánként többször kelt/sírt fel, mint szokott. (amúgy tápszeres és még egyetlen egy éjszakát sem aludt végig, és mostanában is egyre többször kel fel... általában csak egy ölelésre vágyik, de én már ki vagyok... :) !!)

Én sem láttam rajta, hogy jött volna a foga, aztán egyszer csak megjelentek....

Most van 3 foga alul, 3 felül... :S

Én úgy gondolom nálatok is fogzás van.

Kitartás!

2009. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!