Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted melyik a legszebb...

Szerinted melyik a legszebb baldachin? és érdemes e baldachint rá tenni?

Figyelt kérdés

mert 3 részes szett 8.000ft ha baldachinnal kérem akkor 12.000ft.


nekem a fehér tetszik a legjobban. alul vannak a többi képek is. kinek melyik tetszik? [link]


2009. dec. 20. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a sima fehér és a rózsaszín gyönyörű.

Azt nem tudom érdemes-e venni rá, nekünk volt :)

2009. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A baldahin teljesen felesleges, csak szép:)


Én nem választanék fehéret, nem tudhatod, h sokat fog-e bukni, az enyém igen, szinte mindig a mosásban volt...


Ami viszont nagyon megéri, a takaró és a fejvédő, színeset válassz szerintem, egész hamar nézegetni fogja.


A párnás maci, zöld kék, a dínós tetszik ezek mondjuk fiúsak, unisexnek a sárga gólyás venném:)


Fiad, lányod lesz?

2009. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a fehér! Nekem még a kockás cicás tetszik, szívvel a baldachin közepén.

Ha van rá pénzbeli keret, vegyél baldachint is! Gyönyörű és nagyon meghitt hangulata van. Nekünk fehér-narancssárga van és szeretem, mert széppé teszi a kicsi környezetét és az egész szobát is. A babáknak meg állítólag amolyan "kuckós érzetet"ad.

2009. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szép a fehér, de csak dísznek. A mintás, színes ágyneműket a baba is értékelni fogja, meglátod! Színesebbet válassz szerintem.
2009. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nemtudjuk még, hogy mink lessz:) de már szeretnék vásárolni.fehéret kerestem leginkább, használtban, de nem találta.
2009. dec. 20. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó a baldachin,kuckósítja a kiságyat, a babák ezt nagyon szeretik.

Nem értek egyet azzal, hogy színes, nagy mintás legyen, az ágyban alszik a baba, csak megzavarja, ingerli a nagy színkavalkád.

Nekünk egy pasztellszínű volt, világos, pici pálcika állatokkal.

2009. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem alul a narancssàrga golyàs tetszik.Vidàm szin.

Nekünk volt,és nem hasznàltuk,csak a takarohuzatot,és fejvédöt.

2009. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs az offert, én a rácsvédőhöz adnék tanácsot. Szerintem olyat vegyél, ami körbeéri a kiságyat, mert ha elkezd a babád pörögni, forogni, állandóan ki fogja dugni a lábát ott ahol nincs védő, és félő, nehogy eltörjön neki. Nekünk is most kellett venni másikat, mert hiába teszek a rács elé bármit, azt tuti, hogy elrugja és a lába már kint is lóg.
2009. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg a linket de...színes ágynemű, sőt ha lehet lepedő is. Úgyis pelust teszel a feje alá. Kispárna nem kell, nekem is az ágyneműtartóban porosodik.

Kiságy rácsvédő ahogy előttem írták körbe érjen, ha lehet még varrj rá plusz kötőt, az enyém húzkodja, hogy kilásson. :D Igaz már "nagy" baba 6 hónapos.

Baldachin. Igen van, krémszínű hímzett, tetején macis. Szintén az ágyneműtartóban. Kicsit zavart, hogy állandóan türögetni kellett mikor ki-be raktam a picurkám. A férjem meg szinte letépte. :D Úgyhogy kb 1 hónap használat után landolt a fiókban. Szép-szép, de kidobott pénz.

2009. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A baldahin szerintem is jó. Kicsit még árnyékol is, és persze szép is. Ha simát veszel, akkor arra majd rakhatsz mindenféle színes dogot (biztosítótűvel), hogy legyen mit nézegetnie. Pár hetesen már érdekelheti őt valami színes figura, lógó rongydarab. Mi kb 11 hónapos korában leszedtük, mert folyamatosan leszerelte a baldahin tartó vasat. Volt nekünk zenélős pörgös izé a feje fölött, aminek nem tudom a nevét. Nagyon szerette. Azt akkor kellett leszednünk, amikor megtanult felállni. Mindíg abba kapszkodott. Néha pedig játékból teljes erejéből cibálta. Nagyon tetszett neki, ahogy himbálóznak a figurák.

A párna nekünk kb egy évesen kellet, amikor egy kicsit taknyos volt. Akkor raktam először a feje alá, hogy jobban kapjon levegőt, és a takony ne csorogjon le a torkán.

A rácsvédő tényleg olyan legyen ami körbeéri. Nekünk nem csak a lába miatt kellet, hanem mert nagyon forgolódott és volt, hogy teljesen máshol volt a baba,mint ahova lerektuk.

2009. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!