Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 6 hetes kisbabának lehet...

Egy 6 hetes kisbabának lehet már fülbevalót csináltatni?

Figyelt kérdés

És milyen fülbevalót vegyek neki?Lehet bedugós vagy kapcsos legyen?

Olyan helyen is áttudják lyukasztani ahol felnőtteknek csinálnak?


2009. dec. 22. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, lehet neki.

Én lövettem egy ékszerboltban. Ott adtak orvosi fülbevalót. Még mindig az van benne, 9hónapos. Én majd akkor veszek neki "csicsásabbat" ha majd kitudja magának választani, addig ez marad.

2009. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helló!Lehet!!!:)Sőt jobb ha nem vársz tovább,mert nehezebb lesz vele!Egy picit sírni fog a drága:(((De inkább csak az ijedségtől!!!Fájni nem fáj neki!Keress egy gyakorlott kozmetikust(jobb ha idősebb szakember)és Ő meg tudja csinálni!Utána meg egy jó kis cicizés megnyugtatja!:)))Én is kozmetikus vagyok és ráadásul 10 hetes kismami is!Sok sikert!Jó egészséget!
2009. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És gratulálok utolsó válaszoló! Jó egészséget nektek!
2009. dec. 22. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó!Utána egy jó kis cicizés megnyugtatja?És ha nem szopik a baba vagy ha igen akkor mindig kapja elő a mellét az anyuka,ha sír a gyereke,hogy megnyugodjon?!Kivagyok az ilyen emberektől!!
2009. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 4 hetesen csináltattuk és átaludta.Ne vegyél kapcsosat, mert a vége beleakad mindenbe és kiesik.10x hagytuk el, még szerencse hogy mindig meg lett. Karika jellegű a legjobb.Úgy bánom már hogy nem azt vettem.
2009. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!