Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik név tetszik...

Nektek melyik név tetszik jobban a kettő közül? Zerénd vagy Kászon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 14:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem lehetetlen nevek, hanem igazi magyar nevek. Ha magyarok vagyunk akkor legyünk már magyarok na :) Azok rontják el, akik szintén magyarok és nem magyar nevet választanak :( szomorú :( de ez van
2014. máj. 7. 14:33
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok, értelmeztem a kérdésedet pont ezért írtam hogy sajnos egyik sem.Annyira nem tetszenek, hogy vàlasztani sem tudok, hogy melyik rosszabb.Bocsánat a véleményért, nem bántásnak szántam csak őszintèn leírtam.Nektek tetszik és ez a lènyeg! Lehet hogy a vezetéknévhez jól cseng valamelyik.
2014. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%
A nem magyar és a teljesen ismeretlen, szörnyű hangzású, erősen magyarkodó nevek között van átmenet. Vannak normális magyar nevek is, amelyeket nem kell majd háromszor megismételnie a fiadnak, hogy egyszer megértsék.
2014. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%
Ezek fiú nevek?
2014. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Zeréndre szavazok. Szép zöngés.:)
2014. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%
ócska mindkettő, de komolyan.
2014. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%
Ezekből lehetetlen választani,egyik sem. Ha muszáj,akkor Zerénd. De brrrr
2014. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne tegyél fel kérdéseket, ha nem viseled el a neked nem tetsző választ. Ezek közül egyik név sem tetszik, mind a kettő rémes.

Oké, hogy régi magyar név, én is inkább magyar nevet adok, mint külföldit, de ezek kifejezetten rondák.

Ez van. Másnak sem fog tetszeni, és esetleg elmondja neked. Arra hogy reagálsz majd? Nem tudsz odatenni egy nagy vigyorgó szmájlit.

Fogadd el, hogy nem fog mindenki hasraesni a névválasztásotoktól.

2014. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Julie S ***** válasza:
100%
Egyik sem tetszik, nemhogy meg jobban is... De a Zerend hangzik a kisebbik rossznak a ketto kozul.
2014. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%
Csatlakozom a 18.-hoz. Szmajlit raksz hogy letojod, masnak nem tetszik az altalad valasztott nev, ez eddig rendben van, kialakult, eros ontudatra vall. De a kisfiad hanyszor fog megszegyenulve, sirva hazamenni a jatszorol, mert megint kicsufoltak? Szep es jo hogy kulonckodtok de inkabb festess lila hajat es ugy pukkaszd a polgarokat, mint egy kisgyereket buntess ilyen nevvel.
2014. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!