Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes babát mennyi idöre...

3hetes babát mennyi idöre viszitek ki babakocsiban ha esös idö van? És olyan helyre ahol sokan vannak pl bevásárló központ?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vittem ki 3 hetesen, novemberi volt a babám. 2 hónaposan mentünk ki először hosszabb időre, addig csak az erkélyen volt egy kicsikét. Bevásárló központba pedig 2.5-3 hónaposan volt először.
2014. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hetes babaát nem vinnék bevásárló központba, sétálni pedig fokozatosan szoktatva kb 10 percenként növelve.
2014. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én esőben soha nem vittem ki. Szerencsére amikor pici volt nem volt olyan, hogy emiatt napokig ne tudtunk volna kimozdulni. Bevásárló központba csak akkor vittem, ha muszáj volt. Néha előfordult, de kb. 5-6 hetes volt az elsőnél.
2014. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy órákra kitettem esőben is a szeptemberi fiamat, persze védett helyre tető alá. Nagyon jókat aludt.Bevásárlóközpontba nem tudom hány hetes korában mentünk, 3-4 kb. hordozó letakarva. Nincs tumultus ott sem, csak zárt tér.
2014. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kb 3 hetes volt mikor előszőr kimentünk mert addig szeles esős szutyok idő volt.és bizony a tescoba mentünk.nem volt más választásom,muszáj vol vinni nem tudtam bízni senkire
2014. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Èn is kiviszem, 1 hetes kora òta vasàrnapi misère is jön velünk. Beteszem öt olyankor a hordozòba, jòt alszik benne.. Szabadba is kijàrunk 2 napos kora òta 1-2 òràra mivel a 3 èves növèrènek hatalmas az energia szintje nem tudom bennt tartani.. Kívàncsi voltam màs hogy csinàlja de akkor làtom nem vagyok egyedül. :)
2014. máj. 20. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk múlt héten született a kislányunk. Muszáj volt dokihoz mennünk, otthon nem hagyhattuk, és nincs is kire. Itt németországban ajánlják, hogy miután hazamentél a kórházba menj szép időben sétálni vele.
2014. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!