Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lesz a babám nemsokára....

1 éves lesz a babám nemsokára. Hogy nézzen ki neki az étrendje?

Figyelt kérdés

A ti babàtoknak hogy nézzen ki az étrendje?

Miket eszik?


2014. jún. 6. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Küldök neked pár hasznos oldalt:


[link]

[link]

[link]


Nemsokára itt a nyár, piac, boltok akár az kert is tele lesz zöldséggel és gyümölccsel és "olcsón" kivitelezhető. Sok zöldség és gyümölcs szerintem elengedhetetlennek számít egy babánál.

Különféle főzelék főételnek szerintem tökéletes. A kisfiam sajnos tej és liszt érzékeny volt ezért krumplival sűrítettem be neki a főzeléket.


Sok sikert és jó egészséget!

2014. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 évesen reggelire és vacsorára még tápszert ivott ( kb. 14-15 hónapos korától igényelte a plusz reggelit és vacsorát). Ő ekkor már nem tízóraizott, mert nem igényelte, de ha a tiéd igen, akkor gyümölcsöt vagy joghurtot adj szerintem. Ebédre ugyanazt ette, amit mi. Uzsonnára joghurtot vagy gyümölcsöt evett.
2014. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy évesen így nézett ki az étrendünk:

Felkelés után szopi, majd egy pár falat kenyérkatona sajtkrémmel, sonkával, esetleg egy pár kanál joghurt, vagy egy kisebb pogácsa.

Tízórai gyümölcs.

Ebéd általában az amit mi ettünk: zöldségleves, rakott zöldségek, csirkemell, nokedli, tészta stb.

Uzsonna, házi túrókrém, joghurt gyümölccsel, túró rudi, babakeksz, babapiskóta, kifli.

Vacsora ált. hasonlít a reggelihez, vagy ami az ebédről maradt.

Lefekvés előtt szopi.

2014. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!