Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1- 1,5 éves kor közötti...

1- 1,5 éves kor közötti gyermeketeknek mi (ke) t adtok vacsorára és kb. mennyit eszik meg belőle?

Figyelt kérdés
Az éjszakát ennyitől végig is alusszák?
2014. jún. 15. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

vacsira tápszert szoktunk adni, 2,5 decit Néha nem eszi meg az összeset.

(amúgy a miénk már 2,5 éves)

2014. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak tápszert ivott még akkor. Kb. 180 milit.
2014. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11 hónaposom tápszert kap, de felkel enni éjszaka 2szer is :(
2014. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Medvi ***** válasza:
Danonino a SPARból vagy Fruit Milfifnis az ALDIból, 2 dobozzal eszik meg, ez 100-120.gramm, és éjjel 2-3-szor szopik. 15 hónapos,ezt 10 hós kora óta kapja, + trappista sajt, sonka, párizsi, vajas kenyér, nokedli, ha van még kedve hozzá, de ezekből nagyon keveset eszik.
2014. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából én fürdés előtt "vacsoráztatok", mikor mit: főzelék, tejpép, kenyér vmi feltéttel, és közvetlenül a lefekvés előtt, ami erre kb. 1-1,5 órával van, akkor iszik még kb. 2 dl tápszert. Enni éjjel vagy kér- vagy nem, ez változó még. Akkor ezek szerint az én babám még sokat is eszik . :)
2014. jún. 15. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is fürdés előtt adok neki vacsit (fürdés után annyira álmos volt, hogy nem evett már), valamilyen szendvics (pici kenyérke), vagy tejbegríz, tejpép a menü. Fürdés után még megiszik 200 ml tápszert, de nem mindig fogy el az összes. Van, amikor felébred egyszer éjszaka 3-5 óra között( ilyenkor tejitalt, vagy a megmaradt tápszert megissza), de mostanában van, hogy reggelig alszik.
2014. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Medvi ***** válasza:
Igen, a te babád tényleg jó evő, az én kislányom nem nagyétkű, a Danoninót is úgy kell belevarázsolni amíg bibelődik valamivel, viszont nagy szopis. Tápszert sose kapott, de meg sem enné.
2014. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én szoptattam, de 8 hónapos koráig csak, úgy nézem a válaszokból hogy ezek szerint ő még nagyevőnek is számít, mert fürdés előtt kap vacsit (olyan 1-1,5 órával), ez mikor mi, sokszor ilyenkor egyáltalán nem fogadja el a kenyeret, és csak sajtot meg sonkát hajlandó enni :) néhanapján tejpépet, vagy olyasmit, amit mi is eszünk, ha főtt étel. Fürdés után még megiszik 180-200 ml tápszert, nagyon jól alszik, reggel fél 7-7-kor kel, de már éhes, nem is lehet bírni vele, amíg nem kapja meg a reggeli 2 dl tápszert, utána boot-ol csak be :))) 14 hónapos, kislány, nem nagydarab...(10 kg és 80 cm)
2014. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általában kenyeret kap, sonkával, sajttal, ebből egy szeletet megeszik a héja nélkül. Utána még kap egy kisebb joghurtot, ha kér. Májkrémet is szokott kapni, rántottát úgy másfél tojásnyi mennyiséget, volt már olyan is, hogy szétcsúszott az ebéd, és csak este ette meg az aznapit (akkor abból a rendes 250g-ot). Bundáskenyeret is adtunk már neki, de nem olyan gyakran.

Mindez fürdés előtt olyan fél7 környékén. És lefekvésnél, 8 körül még megissza a 200ml tápszert. Ezzel legtöbb esetben elvan reggelig (korán kel, úgy 6 körül).

2014. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugodtam, akkor hasonlóan vagytok ti is nagyjából az én lányom evési szokásaival, mennyiségeivel.És az éjszakákkal is. :)
2014. jún. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!