Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyúlhús, lencse mikor adható?

Nyúlhús, lencse mikor adható?

Figyelt kérdés
Hipp 8hótól árulja a nyúlhúst és ha jól emlékszem a lencsét is. Csirke,marha,pulykahúst eszik már a 9,5hónapos fiam!

2014. jún. 18. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen mehet a nyúl hús is. A lencsét asszem 11-12 hós kortól ajánlják, ha már többet mozog a baba és kitudja tornázni a levegőt amit a lencse okoz.
2014. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyúlhúst már lehet adni 4. hónapos kortólis. Van üveges is. Fiam egyik kedvence :) Nemrég főztem neki igazi húsból, nem csak üvegesben kapja már. Lencsét nem tudom,hogy mikortól lehet.

7,5 hós baba anyukája

2014. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyúlhús bőven mehet már, a csirkemellével együtt bevezethető, vagy mikor a májat kezded el adni akkor a nyúlmájat tartják a legegészségesebbnek, még a csirkéjétől is.

A lencsét én olyan 10 hós körül adtam először ha jól emlékszem.

2014. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csirkemellet már 5hónaposan bevezettem! :) csirkemájat is eszik egy ideje néha néha! Fiam rengeteget mozog,alig lehet leültetni,ugrál,mászik,forog,pörög!! :) Akkor a nyuszit bevezetem neki ,köszönöm!
2014. jún. 18. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!