Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátoknak mi az...

8 hónapos babátoknak mi az étrendje, mennyit és mit és mikor eszik? Hányszor alszik? Zöld kezet adok.

Figyelt kérdés
köszönöm

2014. jún. 23. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggelire kb. 50g gyümölcs 100g tejpép, ebédre 3-5dkg csirkemell 190g zöldség, uzsira kb. 100g gyümölcs (Sinlac-kkal) vacsora kb. 200g gyümölcs+ tejpép. (50gyümi 150tejpép.

Tejpépekből: HA vanillíás (doki írja), bolti ízesített ami éppen akciós), Sinlac (doki írja, igazából csak sűrítő anyag), zöldségekből vagy bébiétel vagy én főzöm vizben meg és pürésítem össze) répa, karalábé, karfiol, padlizsán, sütőtök, brokkoli, spenót, krumpli (ritkán). Nekem ezek mellé még szopizik is, de nem hízott elégé így 3.5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Változó mennyit szopizik napi kb. 150-200g. Az is változó mennyit eszik egy nap, de amit írtak kb. megfelel.

2014. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggelire 190 gramm gyümölcs-fél 8-kor. Ebéd 12-kor főzelék én főzöm vagy bolti- hús vagy máj mindig van benne (tök,répa krumpli cukkini karfiol most hirtelen nem jut eszembe még mit kap de amit mi eszünk abból kap kóstolónak egy minimálisat) uzsira 190 gramm gyümi vacsira főzelék.

Nem adhatok neki tápszert se tejpépet mert borzasztóan hízott tőlük. Már most 1160 gramm. Bár most is 1 kg hízott.....

2014. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ébredés után cici

10 körül 150-200 gramm gyümölcs babakeksszel vagy 7 gabonás péppel

Fél 1 körül husis főzelék 200 gramm körül (sokmindent eszik már, nem sorolnám fel ha nem baj). Rá egy óra múlva kéri a cicit és alszik

Fél 5 körül megint gyümölcs 150 gramm körül

7-kor vacsizik, husis főzeléket 150-200 gramm

8-kor pancsi, aztán cicivel alszik el.

Néha még felébred hajnal 5-6 óra körül, akkor is cicizik egyet.

2014. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!