Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogom ketto ikerrel...

Hogy fogom ketto ikerrel birni? Hogy szoptatzom majd oket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ikreid lesznek? A kérdés nem világos az ikrek magukban ketten vannak...ne izgulj ne parázz rá...nekem ez volt a baj ezért csak 2 hétig tudtam szoptatni, nekünk a tandem szopi nem ment,még ügyetkenek voltunk azt mondják ha már 1-2 hónapja szopiznak akkor az is megy, mi felváltva szopiztunk...hanyadik hétben vagy? Ha gondolod kérdezz bátran
2014. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kettő ikerrel? :) mármint egy ikerrel, de két babával?

azt mondják, hogy egyik cici egyiké, másik ciki másiké. Az más dolog, hogy ki kell termelni a szükséges tejet, és szerintem ez lesz a nehéz.

2014. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, ezt a kerdest en is feltehetnem, ugyanis nekem is ikreim lesznek :) Egyelore meg fogalmam sincs, h hogy fogom megoldani, ugyh en is szivesen veszem a jotanacsokat. 25 hkm
2014. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen sok tejterméket kell innom és ennem is,hogy legyen elég tejem!

Már lassan két hete vagyok a kórházban és július 4.-ére vannak ki írva a babák!

2014. jún. 25. 11:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!