Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a dm-es 3-6kg...

Mennyibe kerül a dm-es 3-6kg (vagy amit a 2-5 kg pampers után tudnánk használni) pelus mindenféle akció és kupon nélkül?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen

2014. jún. 30. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A dm-es 1670 Ft körül van. Szerintem nagyon megéri, mert jó áron van és a minősége is tökéletes.
2014. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 3-as 4-9 kg-os 4690 Ft 100 db. Ez a legkedvezőbb árú 1db-ra számolva.
2014. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A 4-9kg-os nekünk nagyon nagy még, most vagyunk még csak 3,25kg-osak. Elég vékonyka a combja és ott nem illeszkedik, viszont a pocakját meg éppen beéri a 2-5kgos pelus.

Meg annál olcsóbb a rossmannos és a tescos is, sőt 44ftért van pampers is. Lehet maradok a pampersnél és nem keresgélek mást, csak amikor a lányom volt kicsi 4 éve tök jó árban volt a dm-es és jó volt a minősége is.

2014. júl. 1. 08:41
 4/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Nekünk is gond volt a méret, mert amikor már rövid volt a 2-es, a combijánál még minden kifolyt a 3-asból...

Igen, a DM-es lassan már Pampers/Liberó árban van, de kuponokkal még mindig megéri a DM-ben pelenkát venni, csak mivel a teljes árat kérdezted, azt írtam le.

44 Ft-ért hol tudsz pamperst venni?

2014. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az eurofamilyben is van pelenka, ott van pampers 44 ftért(3-6kg). Akkor lehet elkezdek csak a dmben pelust venni és akkor tudok majd kuponokat kiváltani. Kuponnal mennyiért veszed? Meg hogy is van ez a kuponos dolog? Most akarunk regisztrálni a bababònuszba.
2014. júl. 1. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


A bababónusznak nincs sok értelme, mert még kuponokkal is drága minden. Kapsz majd regisztráció után kuponfüzetet. Én a dm-es popsitörlőt szoktam kuponnal venni, úgy 4 csomag 1200-Ft. Az egyetlen kupon ami talán hasznos ezenkívül a 15%-os kupon, ami 8000 Ft összérték után lehet beváltani. Én most így akarom megvenni a pelust. Nekünk a kettes már kicsi lesz, így a 3-ból megveszem a havi adagot és beváltom rá a 15%-os kupont. A kuponfüzetben szokott lenni még pampersre és liberora is kupon, de én még úgyis drágállom, mert a dm-es is van szerintem olyan jó.

2014. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Most vettem 3-6kg dmes pelust 40ft/db áron, mindenfèle kupon nélkül, nekem már ez is tökéletes ílyen árban.
2014. júl. 2. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól emlékeztem, hogy 1670 körül van? Mi most használjuk az utolsó csomagot. Betankoltam belőle, de már nem merek ekkorát venni, mert félek, hogy rajtam marad. Kiszámoltam kuponnal a 3-as is ennyire fog kijönni. A 2-re én se használtam kupont.
2014. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A törzsvásárló kártyát kell kiváltani (nem a babásat). Van többféle kuponfüzet, az egyikben egy termékre 25% kedvezmény van, a másikban 15% végösszegi, és ez összevonható. Így már egész sokat lehet spórolni! (persze még sok más termékre is van kedvezmény ezekben a kuponfüzetekben)

A bababónuszban meg csomószor van liberó 15% kupon, ami szintén összevonható a vásárlás végösszegi kedvezménnyel.

2014. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, jól emlékszel. 1600 valamennyiért vettük.
2014. júl. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!