Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valamit a Borostyán...

Használ valamit a Borostyán lánc? Mernél a külön szobában alvó csecsemőd nyakába tenni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk használt :) és igen, külön szobában aludt a fiam. Szerintem, mivel ezek bébi nyakláncok, akkora méretben kaphatók hogy nem fog sehova sem felcsavarodni. Nem egy hosszú zsineg ami lóg a nyakában és bárhova beakadhatna. a szűkebb kivágású body-t raksz a gyerkőcre akkor szerintem még ki sem csúszik a nyaklánc a body-ból.
2014. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom használ-e, mert én nem mertem rátenni. Vettem egyet anno, de egyszer tettem a fiamra és le is vettem. Én veszélyesnek ítéltem meg. Használtam más, veszélytelen szereket.
2014. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha velem aludna akkor sem tennék semmit a nyakába.
2014. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

En vettem anno az elso lanyomnak. Ugyanugy uvoltott a fajdalomtol, amig ki nem jottek a fogai.

Most a kicsi nyakaba raktam. O is uvolt, semmit nem hasznal ez a "csoda szer" ?!


Tudod mi hasznalt, ha mar minden kotel szakad?! Nurofen.

2014. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszek a kövek erejében, kicsit (ha úgy tetszik) földhözragadtabb vagyok ennél. Veszélyforrásnak látom, még egy előkével a nyakában is képes fojtani magát, nemhogy egy lánccal. Ha meg le tudja szedni, akkor már látom előre, ahogy benyeli szépen sorban, lácban, még ha nem is esik szét, mert külön van fűzve, szemenként. Az én fiamnak nem jó ötlet ilyet adni a kezébe.
2014. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Orvostanhallgató barátnőm mondta, hogy lényegesen több csecsemő hal meg évente a borostyánlánc okozta fulladás miatt, mint a csecsemőhalálban. Utóbbi ellen veszik a népek a légzésfigyelőt, előbbit meg direkt okozzák :(
2014. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Egy kis tudományos ismeretterjesztés:

[link]

2014. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Én merném a nyakába tenni és hiszek is benne
2014. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem adnám a nyakába. Egyébkén ezek a ma kapható nyakláncok mesterséges borostyánból készülnek. Az eredeti borostyánt a tengerek mosták partra. Én örököltem egyet, nagymamámtól, gondoltam átalakíttatom a babámnak, aztán olvastam egy pár cikket, és valójában semmilyen tudományosan elfogadott magyarázat nincs arra, hogy segítene a fogzással járó fájdalom legyőzésében. És szerintem rettentő veszélyes is.
2014. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is sokat dilemmáztam rajta, de végül rátettem, mert annyira szenvedett a fogaival. Semmit nem használt és egész nap a láncot rágcsálta volna, mert 10 hónaposan simán elért a szájáig a legkissebb méret, pedig nem pici baba, úgyhogy nem hordja
2014. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!