Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pihenőszéket érdemes...

Melyik pihenőszéket érdemes megvenni? A McLarent vagy a Fisher Price rózsaszín Papasant?

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni egy pihenőszéket 3 hetes babánknak. Igazából a Fisher Price tetszik, de annak nem dönthető a háttámlája. Van esetleg valaki, aki használta valamelyiket? Beszúrom mindkét termék linkjét.

[link]

[link]


2010. jan. 5. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs,nem okoskodom,de szerintem fölösleges venned.

Rakd hordozóba a babád.

2010. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem is felesleges.
2010. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
teljesen feleslegs, inkább hordozóba tedd, vagy intát vegyél, sz hasznosabb, és élvezi is. Ennyi pénzből jó kis hintát vehesz. Az fp-nnek van egy rózsaszín pillangós gyönyrű palintja
2010. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A hordozóban olyan görnyedten ül, az nem éppen ideális.
2010. jan. 5. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van pihenő és örülök, hogy vettem. Mindenképpen legyen dönthető, mert amíg ilyen pici, fekszik, pár hónap múlva félülő póz, aztán ülhet is benne. Én ebben etetem is a lányomat. Nekünk pierre cardin van.

[link]

Ilyen.

A lábai billegnek, de ha elfordítod azokat a fekete izéket a lábai végén, akkor fixálni is tudod. 22E volt.

2010. jan. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Mclaren van, igaz borsos az ára, de nayon szeretjük, s vízszintesig dönthető a háttámlája, a kislányom 1 hónapos kora óta el van benne, ma 4 hónapos, s egyszerűen imádja, bár mi már fentebb állítottuk neki a háttámlát. Míg főzök , végzem a házimunkát, el van benne, imádja ahogy hintáztatja, remegteti a kis testét. A hozzátáplálásnál is tökéletes, amíg nem tud ülni a baba az etetőszékben, Mi nagyon örülünk, hogy megvettük, a mi kislányunk IMÁDJA!!!!!!!

remélem segítettem.

2010. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Fp pihenőszék van, rezgős. A tesz-veszen vettem 10000Ft-ér. 18kg lehet használni. imádja a kisfiam.
2010. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Valószínű a Maclarent vesszük meg, használtan olcsóbban is hozzá lehet jutni.
2010. jan. 6. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!