Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerettek beszélgetni másik...

Szerettek beszélgetni másik anyukákkal, orvosnál, tanácsadáson? Szereted ha megszólitanak, beszélgetni szeretnének?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem. Hasznos dolog megosztani a tapasztalatokat. Feltéve, ha az illető nem egy bunkó tirpák, aki mindent jobban tud. Találkoztam olyan anyukával, aki kifejtette, hogy csak a lusta anya ad cumit a gyerekének. Ő bezzeg 16 hónapig hallgatta, ahogy sír. Na, gratulálok.

Azt egyébként mindenki szereti, ha dicsérik a gyerekét. Én is dagadok a büszkeségtől, ezért másét is gyakran dicsérem.

2010. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen hangulatom van. A tolakodást nagyon nem szeretem, de pár kedves mondat jól jön bármikor.
2010. jan. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, igen, más helyzetben is, könnyebben telik az idő, ha nem csak ott ülünk egymagunkban :) Persze, ha nem szimpatikus, az más kérdés...
2010. jan. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze,szeretem.én a dicsekvő anyukákkal sem törődöm.tudom kezelni.pontosan látom,milyen az én gyerekem és ezért nem esnek rosszul ha mondják ezt,vagy azt csinál már az övék,az enyém meg még nem.de nagyon kevés ilyen anyukával találkozok.A többség mindig a másik babájával van elfoglalva ilyenkor,és nem a sajátját dícséri.
2010. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a mindent jól tudok ,nekem sohasincs problémám anyukákat utállom..utánna kerülöm a társaságát mert csak rosszkedvet csinál nekem ...leszívja az agyamat az ilyen...de én is csípem az ismerkedést...pár mondat után kiderül úgyis hogy egy hullámhosszon vagytok,szimpi vagy felejtős az illető....
2010. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a baráti körömben lévő anyukákkal szívesen cserélek tapasztalatot, de az "idegenek" felénk nagyon furák.

(nem az UFO-k :-)


Azt látom, hogy az anyukák baromi okoskodóak, olvasnak valamit, aztán osztják az észt.

Nem is ismernek se engem, se a babámat, mégis jobban tudják, mit hogyan kéne csinálni, hogy ez, meg az legyen.


Egy alkalommal találkoztam egy barátom ismerősével, akivel majdnem egyszerre szültem.

Az ő babája átaludta az éjszakát, az enyém kétszer ébredt enni. Persze ő mindjárt mondta, hogy mit KELL másképp csinálnom, hogy idomítsam a babámat.

Két hónap múlva találkoztunk, egy másik csajjal sétált, és messziről kiabált, hogy "Na, mi újság, ötször, vagy hatszor eszik éjjel a gyereked?"


Iszonyúan berágtam rá.

Szerintem a nők egy része nagy köcsög lesz szülés után... :-)

2010. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretem,de már rég rájöttem,hogy mindenki csak a SAJÁT babájáról akar beszélgetni,és az egész nem szól másról,mint a versengésről.Kinek nagyobb a babája,kinek hosszabb,kinek vannak jobb cuccai...stb.Az a kérdés,hogy ezt elfogadod e ,és tudsz e velük beszélgetni.Én néha kicsit unom,úgy érzem magam mint egy magnetofon.
2010. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én szabotálom a tanácsadást. megmondtam a védőnőmnek, hogy van mérlegem, és centim, na meg internetem. amit nem mondtam, de szívesen mondanék, hogy nincs kedvem répákról beszélgetni háromnegyed órán keresztül, meg hallgatni az ő baromi nagy bölcsességeit.

az orvoshoz elviszem a kötelezőekre, időpontra, sosincs ott senki, 10 perc alatt végzünk.

mi nagy antiszociálisak vagyunk ebből a szempontból.

egyszer még régen, amikor a babám volt vagy 3 hónapos, odajött egy nő, és elkezdte sorolni, hogy miket eszik a babája. de most komolyan: kit érdekel? :)

2010. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeretem,amikor pici volt a babám,akkor én is leszólítottam egy anyukát(pedig elég visszahúzódó vagyok),azóta sokat találkozunk,a kisfiaink között is csak 12 nap van.

Utána csatlakozott hozzánk még 4 anyuka.

Kell valami ami kilendít:)

Én annyira élvezem az anyaságot,főleg most,hogy tudom nemsokára mehetek vissza dolgozni,hogy nem nagyon érdekel más!

Én örülök más baba fejlődésének is:),pláne,hogy a kisfiam "későn érő"!

Nincs miért rálicitálnom másra!

Én már annak is örülök,hogy nem született betegen(mert nagy volt rá az esély),vagy 14 hónaposan ma kijött az 5.foga és 13 hónaposan végre elalszik egyedül:)

Szóval annak örülök,ami van és nem annak ,ami lehetne.

2010. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szeretek beszélgetni, mert megmondom őszintén, nem érdekel más gyereke. Ha nem gyerek a téma, akkor oké, vagy pedig ne versengés legyen, ekkor már mit tudott,mit evett,stb.
2010. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!