Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izabella vagy Ella?

Izabella vagy Ella?

Figyelt kérdés

Tetszenek a lágy, kellemes hangzású nevek, a fenti kettő abszolút favorit. Tudom, hogy sokan nem szimpatizálnak az Izabellával, és mielőtt bárki megszólna, nem is az itteni válaszok fogják eldönteni a dolgot, csak kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is :)


A vezetéknév rövid, öt betűs, németes hangzású, W-vel kezdődő, er végű. Bevallom, az Ella mindig is a top kedvenc név volt, de a vezetéknév hatására elbizonytalanodtam/tunk (bár talán inkább én, mint a párom :) :) ), hogy a két rövidke név kicsit üti így egymást, és szebb lenne valami hosszú, hasonlóan dallamos keresztnévvel, így jutott eszembe az Izabella. (Második keresztnevet nem szeretnénk adni.)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. júl. 3. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Én Ella vagyok, szóval én az Ellára szavazok :) Nem vagyok kisebbségi. És egy kisebbségit sem hallottam , hogy így hívtak volna. Ez elég ritka név, lehet becézni is. És felnőtt nőnek is jó ( felnőtt vagyok már ) . Izabellából nagyon sok van már, de az biztos ha Ellának nevezed a lányod, akkor csak ő fog oda fordulni ha a nevét szólítják.
2014. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
nalunk is dontos volt az Ella, nekem tetszik a rovid nev, meg ferjhez mehet egy hosszu vezeteknevu ferfihoz, akkor viszont utalni fogja a hosszat az alairasoknal
2014. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
39%
Nekem az Izabella jobban tetszik.
2014. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
És ha Bella lenne? az Izabella is és Ella is:)
2014. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :) Azért úgy látom, nagyrészt elég egyhangúak a szavazatok :)


#9, azért vicces, hogy mindenki mennyire máshogy látja, szerintem az Izabella olyan szép, lágy, dallamos :)


#10, szerintem egyáltalán nem kisebbségi, úgy még sosem hallottam, ez most meglepett.


#11, igen, mondjuk az igaz, hogy tényleg sok van, legalábbis itt olvasgatva a kérdések között én is így látom, bár a környékünkön még egy Izabellával sem találkoztam.


#12, azért kicsit merész lenne még a férje nevén gondolkodni :D Aztán meg lehet, hogy nem akarja majd felvenni, ki tudja, milyen világ lesz akkor ;)


#14, a Bella egyébként tetszik magában is, csak megint csöbörből-vödörbe, rövid vezetéknél + rövid keresztnév.


Tényleg köszönöm mindenkinek, hogy szánt egy kis időt a kérdésre :) Még nem döntöttük el, de a vezetéknév miatt mi is kicsit az Izabella felé hajlunk :)

2014. júl. 3. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!